Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje przewidywania dot. restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Moje przewidywania dot. restocku (/Temat-Moje-przewidywania-dot-restocku-1181)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Moje przewidywania dot. restocku - onilox - 27-01-2010 19:01

A wg mnie iPod z PSP spokojnie wygrywa grami Wink
Sterowanie ruchem jest bardzo pomocne. No i PSP w porównaniu do iPoda do kieszeni nie weźmiesz. PSP to kloc i do kieszeni nie wejdzie Tongue


RE: Moje przewidywania dot. restocku - QoorChuck - 27-01-2010 19:04

(27-01-2010 18:07)Goga napisał(a):  QoorChuck to ostro 195 PTZ w 3 tyg... Chyba żadnego dnia nie opuściłeś i chyba masz już z-list..... To i tak szybko w 3 tygodnie ;]

No sprężyłem się z tym, mam 24 friendsów ale nie powiem żeby to łatwo przyszło.

Co do PSP to muszę Wam powiedzieć, że to nie jest żadne cudo (imo). Miałem przez 4 miesiące i sprzedałem bo mi się znudziło.

Najbardziej chciałbym snowboard ale niestety za mało ptz...

Ale miałem jakieś 40min temu sytuacje. Smażyłem sobie jajeczniczkę a tu słyszę dzwoneczek (taki jak w ALERCIE) :rolleyes, nie chciałem jej spalić więc z minutkę mieszałem, pobiegłem do PC a tu nie ma restocka, do teraz nie wiem co wydało ten dźwięk.. chyba już mam jakieś urojenia:idea:.


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Goga - 27-01-2010 21:34

To daje jakiś sygnał dzwiękowy? Poraz pierwszy poluję na restock... zaczyna mnie to już irytować bo zamiast zajmować się rzeczami ważniejszymi ja zaglądam ciagle na lockerz.com mimo że zarz go włączam i obiecuję sobie ze to ostatni raz....


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Kiziordzn - 28-01-2010 00:11

No cóż dzisiaj (tzn w środę) restocka raczej nie będzie. Mamy już 10 po północy a w USA już 18:XX - dodatkowo informacja od lockerz o zbliżającym się restocku jakoś mówi mi, że to odbędzie się w czwartek Wink


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Satan - 28-01-2010 06:11

No dzisiaj raczej będzie. Ale co wczoraj działo się na Shoutbox'ie wole nie mówić Smile


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Mathis K - 28-01-2010 10:51

moim zdaniem będzie w weekendBig Grin


RE: Moje przewidywania dot. restocku - artur921 - 28-01-2010 13:10

(28-01-2010 10:51)Mathis K napisał(a):  moim zdaniem będzie
w weekendBig Grin

Ja sie z tym nie zgodze, moim zdaniem na 99% bedzie dzisiaj w nocy czasu polskiego, a ewentualnie moze to byc noc z piatku na sobote;p


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Buzon93 - 28-01-2010 13:35

(27-01-2010 19:04)QoorChuck napisał(a):  
(27-01-2010 18:07)Goga napisał(a):  QoorChuck to ostro 195 PTZ w 3 tyg... Chyba żadnego dnia nie opuściłeś i chyba masz już z-list..... To i tak szybko w 3 tygodnie ;]

No sprężyłem się z tym, mam 24 friendsów ale nie powiem żeby to łatwo przyszło.

Co do PSP to muszę Wam powiedzieć, że to nie jest żadne cudo (imo). Miałem przez 4 miesiące i sprzedałem bo mi się znudziło.

Najbardziej chciałbym snowboard ale niestety za mało ptz...

Ale miałem jakieś 40min temu sytuacje. Smażyłem sobie jajeczniczkę a tu słyszę dzwoneczek (taki jak w ALERCIE) :rolleyes, nie chciałem jej spalić więc z minutkę mieszałem, pobiegłem do PC a tu nie ma restocka, do teraz nie wiem co wydało ten dźwięk.. chyba już mam jakieś urojenia:idea:.

To jest możliwe ja w nie całe 2 tygodnie uzbierałem 100ptz i mam juz z-listera ale jakiejś super nagrody sobie nie wybiorę za tyle Sad.


RE: Moje przewidywania dot. restocku - szakal118 - 29-01-2010 09:28

Z czwartku na piątek czekałem do 2 i nic Big Grin
Może dzisiaj będzie ;]


RE: Moje przewidywania dot. restocku - tokrzys14 - 29-01-2010 10:17

Dzisiaj restock będzie na 100% Wink Ja już mam 40ptz więc poluje na pendrive Smile
BO przecież i tak ma byc nowy sposób zdobywania punktów ;p chyba że się nie uda to trudno Smile