Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje przewidywania dot. restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Moje przewidywania dot. restocku (/Temat-Moje-przewidywania-dot-restocku-1181)

Strony: 1 2 3 4 5


Moje przewidywania dot. restocku - QoorChuck - 27-01-2010 17:16

Witam, jestem od jakiegoś czasu( 195ptz) użytkownikiem lockerz ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować.

Według mnie restock będzie na 100% w weekend tak, że szkoda Waszego czasu na kampienie przed sobotą.

powód edycji: orty


RE: Moje przewidywania dot. restocku - pattu91 - 27-01-2010 17:27

Zauważ że ostatni restorck był w ostatnim momęcie (ostatniego dnia miesiąca) godzine dobrze typujesz ale myślę że restorck będzie w Sobote


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Bolt - 27-01-2010 17:29

QoorChuck, masz rację ale mógłbyś bardziej zrozumiale napisać to 1 zdanie bo wygląda tak jakbyś się wczoraj zarejestrował na lockerz i już masz 195PTZ Big Grin. Rozumiem że chodzi ci o to że dopiero dzisiaj się zarejestrowałeś na forum tak? Tongue Bardzo możliwe że w czwartek oni chcą mieć to z głowy i żeby mało nagród poszło Tongue


RE: Moje przewidywania dot. restocku - QoorChuck - 27-01-2010 17:29

(27-01-2010 17:27)pattu91 napisał(a):  Zauważ że ostatni restorck był w ostatnim momęcie (ostatniego dnia miesiąca) godzine dobrze typujesz ale myślę że restorck będzie w Sobote


Zauważ, ze:

- lockerz mówili, że nie robią restocków w weekendy (serwery)
- faktycznie jeszcze nie było restocku w weekend,

- w grudniu był to ostatni dzień miesiąca bo nie było w weekend
- mieli opóźnienia


(27-01-2010 17:29)Bolt napisał(a):  QoorChuck, masz rację ale mógłbyś bardziej zrozumiale napisać to 1 zdanie bo wygląda tak jakbyś się wczoraj zarejestrował na lockerz i już masz 195PTZ Big Grin. Rozumiem że chodzi ci o to że dopiero dzisiaj się zarejestrowałeś na forum tak? Tongue Bardzo możliwe że w czwartek oni chcą mieć to z głowy i żeby mało nagród poszło Tongue

Na lockerz jestem od 3 tygodni, na forum od dzisiaj Tongue

PS. Powiedzcie mi czy za 200ptz wyrwę cokolwiek konkretnego?


RE: Moje przewidywania dot. restocku - ratea - 27-01-2010 17:33

PSP Big Grin


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Bolt - 27-01-2010 17:33

Kamerkę Flip HD
http://www.ceneo.pl/;004+sflip~~Mhd :O

albo iPoda Shuffle
http://www.ceneo.pl/782704

Albo jak będziesz mial mega szczęście PSP..


RE: Moje przewidywania dot. restocku - QoorChuck - 27-01-2010 17:33

Aha jeszcze jedna ważna rzecz:

Cytat:Hi Name-


I understand that it is frustrating, but we don't really have another choice--
when we announced it in advance, so many people hit "refresh" at the same time that
they crashed the site!


We have taken all the timezones into consideration when we scheduled the January redeem.
In December, we intended to start much earlier out of respect for our international members,
but due to some tech issues we had to wait.

Thanks for your feedback and suggestions.


Best,
Kathy
--
CEO, Lockerz.com




źródło: talkprizes.com


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Bolt - 27-01-2010 17:38

czyli jednak może nie trzeba będzie zarywać nocki Tongue Mam nadzieję że do 23-24 zrobią bo chce sobie troche pospać Big Grin


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Kilol - 27-01-2010 17:42

Też mam podobne przemyślenia jak autor tematu. Musimy być czujni.


RE: Moje przewidywania dot. restocku - Mrowa91 - 27-01-2010 17:51

no to od 22 wziasc i siedziec ; d