Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta (/Temat-Facebook-weryfikacja-telefoniczna-przy-zakladaniu-konta-118088)

Strony: 1 2


Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - lukasz_cfc - 20-07-2015 13:26

Witam. Czy Facebook wprowadził weryfikację telefoniczną dla każdego nowo zakładanego konta? Ostatnio za każdym razem gdy próbuje zarejestrować nowe konta od razu po wpisaniu danych wyskakuje mi captcha i weryfikacja telefoniczna.


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - tomtom99 - 20-07-2015 14:53

Z tego co wiem nie, może cię jakoś oznaczyli i dlatego.


Odp: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - jupp82 - 20-07-2015 15:47

Mam tak samo choc kazde logowanie w trybie prywatnym i czyszenie ciasteczek:s

Tapnięte....


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - Cezary - 20-07-2015 17:21

Jak jest dużo zakładanych kont z tego samego ip to FACEBOOK wymaga weryfikacji telefonicznej.


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - lukasz_cfc - 20-07-2015 22:22

Mam zmienne IP


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - Koja - 20-07-2015 22:33

Spróbuj przez inna przeglądarke.


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - twardy - 20-07-2015 22:51

Czyszczenie ciastek albo karty incognito?


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - Cezary - 20-07-2015 23:22

@[lukasz_cfc]
Zmienne IP możesz posiadać, lecz twój adres MAC jest niezmienny Big Grin


Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - damianus627 - 20-07-2015 23:36

Ja zakładając zmieniam IP rożnymi internetami (Orange, T-Mobile, Plus, Play i Neostrada). Do tego co jakiś czas zmiana MAC i nigdy problemów nie mam.


RE: Facebook - weryfikacja telefoniczna przy zakładaniu konta - tomtom99 - 21-07-2015 16:13

Przecież fb nie jest w stanie pozyskać waszego MAC, w najgorszym dla nich przypadku mają tylko wasze ip.