Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) (/Temat-Eldarix-Mentor-Leadmore-pl-118087)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - szyweg - 01-09-2015 21:49

(01-09-2015 21:39)ScroX napisał(a):  Rozumiem i odpowiem Wink
1.Pozycjonowanie okej- ale czego się nauczyłeś? stary tych podstaw? one są tutaj na forum - NIC POZA TYM co można tutaj wyszukać tam nie podał.
2.Swoje robię i swój dochód mam - o to się nie martw -zapewniam Cię że o wiele większy od Ciebie.
3.Warto przejrzeć na oczy, zobaczysz ze niczego nowego nie uczy a raczej na was zarabia.
4.System Mentorów służy do NAUCZANIA a nie do swojego bazarku sprzedając swoim podopiecznym lewe rzeczy zamiast ich nauczyć.
5.Jak dobrze wyczytałeś - nie dołączyłem do systemu leadmore by się uczyć wybitnie a sprawdzić co sie tam wyprawia Wink

PS. z wpadaniem leadów nie mam problemu Wink stawka 10 zł - Czas pracy godzinka Smile
[Obrazek: 2vvpen8.png]
Coś Ci się to EPC nie zgadza Jerk2


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 01-09-2015 21:50

Przeczytaj jeszcze raz , najlepiej dwa - przeanalizuj i wtedy się wypowiedz Wink
Zresztą o twoim prawdopodobnym układzie z eldarix też by można napisać.. ale to nie temat na dzisiaj Smile


Pozdrawiam

@[szyweg] bo hajs poszedł transferem na inne konto (zapłata)

Nadal czekam na jakieś sensowną odpowiedz z konkretnym kontrargumentami, na razie to potwierdzacie moją tezę Wink

PS. Jak na mentora to dla Ciebie każdy to cwaniak, prawda jest nieco inna , ale o Tobie Wink Spodziewałem się takiej odpowiedzi Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - damko123 - 01-09-2015 21:51

Chlopie mamy takie uklady...;d nie pytaj.. ;d

Scrox ten ss, to jest ten zarobek na apce?;d widze ze masz juz na kilka nastepnych...;d


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 01-09-2015 21:55

Damko123 - Nie będę odpowiadał na twoje trollowanie, jak masz coś sensownego do napisania to pisz Smile
Układy - bynajmniej, każdy sensownie myślący człowiek znający sprawę domyśli się o co chodzi Smile

Bez odbioru. Temat nie dotyczy Ciebie Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - damko123 - 01-09-2015 22:00

Pisz jakie uklady smialoBig Grin sam sie chetnie czegos nowego dowiem o sobieSmile

Temat dotyczy rowniez mnie bo atakujesz, i jestem rowniez "uczniem" Eldarixa, wiec wypowiadam sie jak ja to widze Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 01-09-2015 22:00

(01-09-2015 21:50)ScroX napisał(a):  Przeczytaj jeszcze raz , najlepiej dwa - przeanalizuj i wtedy się wypowiedz Wink
Zresztą o twoim prawdopodobnym układzie z eldarix też by można napisać.. ale to nie temat na dzisiaj Smile


Pozdrawiam

@[szyweg] bo hajs poszedł transferem na inne konto (zapłata)

Nadal czekam na jakieś sensowną odpowiedz z konkretnym kontrargumentami, na razie to potwierdzacie moją tezę Wink

PS. Jak na mentora to dla Ciebie każdy to cwaniak, prawda jest nieco inna , ale o Tobie Wink Spodziewałem się takiej odpowiedzi Wink

Umiałes napisać o tym, że za opisy się płaci ale nie umiałes napisać ze dwa darmowe opisy odemnie otrzymałeś za które ja zapłaciłem. Nie wspomniałeś nic o tym ze było dużo darmowych opisów i kto chciał to taki dostał Wink tak samo nie napisałeś tez o tym, że aplikację fb z publish_action będę przekazywał najlepiej zarabiającym i najbardziej zaangażowanym osobom w grupie. O botach tez nie umiałes napisać, że osoby które mają określoną ilość wpisów dostają poradnik do botów za darmo Smile

Jak ktoś się stara i pracuje nad stroną to ma też dodatkowe profity z tego. Mam oddawac apliakcje lub boty za darmo kazemu? Daje dodatkowe informacje tym osobom ktore serio sa zaangazowane w główna metodę jakiej ja uczę - czyli tak jak wspomniałeś zarabianie na blogu Wink Tobie nie pasowało, no przykro mi.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 01-09-2015 22:04

Ta a może gruszki z nieba ? Smile
To co chciałeś zrobić a nie zrobiłeś to twoja sprawa, jakoś nikt nigdy poza " twoim adwokatem" nie słyszał o takich nagrodach... rozwijać bloga.. z jakich informacji? tutaj ogólnodostępnych na forum?
Temat uważam za zakończony, to co było do przekazania zostało przekazane.

Co do układów.. Chodzi o apki Wink Dobrze jest zrobić dill prawda ? Demko je załatwi/ lub stworzy a Eldarix opchnie naiwniakom w grupie Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - damko123 - 01-09-2015 22:05

Scrox po pierwsze to dowody poprosze jezeli masz mi cokolwiek zarzucac Smile poki co Twoje oskarzenia sa bezpodstawne Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 01-09-2015 22:06

I dowody się znajdą - jak mówiłem to nie temat na dzisiaj Wink

Temat uważam za zakończony Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - damko123 - 01-09-2015 22:09

To do uslyszenia Smile

@top Ze swojej strony polecam EldarixaSmile