Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) (/Temat-Eldarix-Mentor-Leadmore-pl-118087)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 31-07-2015 18:02

Na ten moment nie mam już podań, rozpatrzyłem wszystkie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę składać podania Smile

Pozdrawiam Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - dawo62 - 01-08-2015 02:04

Właśnie poszło podanie Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - krismat23 - 01-08-2015 04:28

Poszło pw i podanie Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 01-08-2015 15:28

Wszystkie nowe aplikację przyjąłem, do każdego kto podał nr GG napisałem na Gadu, jeżeli ktoś nie podał to proszę sprawdzić skrzynkę email

Zachęcam do składana podań Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - tyson999 - 01-08-2015 20:05

Napisałem do Ciebie na email Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 03-08-2015 23:03

Na razie nie przyjmuję nikogo nowego, muszę zająć się osobami w grupie, wywalić nieaktywnych i tych którzy nie są zainteresowani tematem a dopiero potem zajmę się podaniami i przyjmowaniem nowych osób Wink

Więc podania na razie będą wisiały, no może przyjmę jeszcze jedną czy dwie osoby z tych podań które mam ale to jutro wieczorem/w nocy

Pozdrawiam Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - buch - 04-08-2015 12:28

(03-08-2015 23:03)Eldarix napisał(a):  Na razie nie przyjmuję nikogo nowego, muszę zająć się osobami w grupie, wywalić nieaktywnych i tych którzy nie są zainteresowani tematem a dopiero potem zajmę się podaniami i przyjmowaniem nowych osób Wink

Więc podania na razie będą wisiały, no może przyjmę jeszcze jedną czy dwie osoby z tych podań które mam ale to jutro wieczorem/w nocy

Pozdrawiam Wink

a ja czekam i czekam ehh
zablokuj podania bo wprowadzacie ludzi w błąd tak jak to jest z jednym z mentorów u Was. Podania są zablokowane i tyle. Na dobrą sprawe to widze że juz nie ma sie do kogo zgłosić bo reszta mentorów sie na forum chyba nie udzielasmutny
tak czy inaczej czekam na odpowiedź jakąkolwiekBig Grin


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - kolo33 - 05-08-2015 16:32

4k i mentor beka Nie no życzę powodzenia w uczeniu.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 05-08-2015 22:12

(05-08-2015 16:32)kolo33 napisał(a):  4k i mentor beka Nie no życzę powodzenia w uczeniu.

[Obrazek: giphy.gif]


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - dzejkobs - 09-08-2015 21:23

Wysłałem aplikację Wink Mam nadzieję że znajdzie się miejsce dla zmotywowanego i żądnego wiedzy człeka Wink