Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) (/Temat-Eldarix-Mentor-Leadmore-pl-118087)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - kukiz87 - 27-07-2015 22:15

ja sie chyba tego dodania do grupy nie doczekam w koncu ;/ a 3 razy na gg pisalismy i mialem zostać dodany


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 27-07-2015 22:50

@[kukiz87]
Czy to trochę nie bez sensu? aplikujesz do mentora który zarobił mniej od Ciebie ? Smile Myślisz że nauczy Cię czegoś nowego ? Według mnie stracisz tylko swoje cenne 20% zarobków.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - kukiz87 - 27-07-2015 22:54

No własnie wydaje mi się ze zaczyna to do mnie docierać , a widze ze problem z komunikacją jest to napisze jutro do Arka o cofniecie tego


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - ScroX - 27-07-2015 22:58

Sam uczestniczyłem w tej akcji, lecz u mentora który zarabiał 10x więcej od tego.
Efekt? nic ciekawego raczej Cie nie nauczą, już o tym gdzieś ludzię wspominali i jeden nawet zdecydował się na to by opisać potencjalny program ich nauki.. wszystko się zgadzało.. czyli.. załóż blog, promuj filmy,promuj gry,hacki, wszystko to rób na Youtube. Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 27-07-2015 23:44

Nikt nikogo nie zmusza do tego żeby dołączać do mnie. Co z tego, że ktoś zarobił 10x tyle co ja? Jeden zarabia tyle, ktoś inny więcej a ktoś inny o takich sumach może sobie pomazyc. Długo dodawalem Cię do grupy ale nie trwało to chyba aż tak długo żeby się denerwować.

Uczę zarabiania na blogach i tego jak osiągnąć stabilne zarobki ze swoich postów. Nie obchodzi mnie kto ile zarobił wcześniej ani kto ile umie. Każdego traktuje tak samo i jeżeli ktoś ma problem np z przeniesieniem dns albo z instalacją wordpressa to wolę pomoc jemu żeby mógł robić coś dalej a tych którzy mają większą wiedzę i uporają się takimi sprawami chwila-moment chyba nie trzeba prowadzić za rękę i krok po kroku mówić jak instalować wordpressa lub kupić hosting.

Ten program z tego co wiem nie miał być skierowany do osób które zarabiają 2872727272zl miesięcznie tylko do tych którzy chcą się czegoś nauczyć, mają chęć do pracy, chcą tworzyć nowe artykuły i wypracować sobie ten pasywny zarobek i go sukcesywnie zwiekszac.

A co do tego, ile mam zarobione czy ma to jakieś znacznie? To tylko i wyłącznie mo ja sprawa, skoro daje rade uczyć inne osoby swoich metod dzięki którym zarobiłem to chyba wszystko jest w porządku. Spamować nie spamuje, nie zarabiam na youtube ani fb. 90% moich leadow jest z google czyli z postów które wypozycjonowaly się w Google po pewnym czasie.

Mój system nie polega na spamowaniu jak jakis bot na jakichś stronach tylko na tworzeniu artykułów na bloga.. tworzysz posty, wymyślasz nowe rzeczy. Wchodzi Ci skill i robisz to coraz lepiej i szybciej. Poświęcając 2-3h na dzień możesz osiągnąć dzięki moim metodom naprawdę duże zyski ale o tym przekonacie się za jakiś czas jak strony moich refów zaczna przynosić zarobki i zaczną wpadać leady Wink

Sorry za błędy ale pisze z telefonu.

Jeszcze dodam: skoro ktoś ma taki strach przed stratą swoich 20% to po co dołącza do systemu? Ktoś dołącza i dowiaduje się ze trzeba będzie siedzieć przy kompie betonem i tworzyć posty które zysk przyniosą dopiero za jakieś kilka dni + tworzenie dobrego posta to jakieś 30min pracy to już powolutku robi się przykro iii wraca chęć na spamowanie byle wyrwać leada czy dwa zamiast dodawać sukcesywnie te posty i czekać na to aż przyniosą zysk.

Oczywiście ciesze się, że większość osób która jest pod moją opieka to rozumie i jakoś dajemy rade się dogadać Big Grin


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Damascenonn - 28-07-2015 17:05

Dodam od siebie ze mentor nie ma obowiazku zarabiania na leadmore Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - barrtekk227 - 28-07-2015 19:17

Cześć Eldarix, złożyłem do Ciebie aplikacje w tamtym tygodniu, ale przez przypadek wczoraj ją anulowałem dzisiaj złożyłem ponownie, bardzo proszę rzuć okiem Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Uzumaki92 - 29-07-2015 09:09

Również zgadzam się z Eldarixem. Ja również nie uczę tworzenia bloga i zarabiania na grach/filmach hackach crakach na yuoutube xDDD To by było śmieszne przecież Lol


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 29-07-2015 22:18

Dobra, jak na ten moment mam już ponad 20 osób i idzie całkiem spoko Smile Mam jeszcze 8 podań do rozpatrzenia i zajmę się nimi jutro w dzień. Zachęcam nowe osoby do składania aplikacji Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - JustinTime - 31-07-2015 15:03

Napisałem pw Smile