Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) (/Temat-Eldarix-Mentor-Leadmore-pl-118087)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 20-07-2015 13:17

[Obrazek: Hi-mr-bean-gif.gif?gs=a]

Witam wszystkich serdecznie Smile

Na wstępnie chciałbym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami i podziękować administracji Leadmore.pl za przyjęcie mnie do swoich szeregów jako mentor Big Grin w tym wątku możecie zadawać mi pytania jeżeli np. jesteście niezdecydowani i nie wiecie czy dołączyć do mnie.

Informację o mnie, jeżeli ktoś jest ciekaw można znaleźć na stronie Leadmore.pl po zalogowaniu się i wejściu w zakładkę Mentorzy. Każdą aplikację czytam, oczywiście chciałbym zaznaczyć tutaj, że aplikację gdzie znajdują się dwa zdania odrzucam od razu. Mam ograniczoną liczbę miejsc i przyjmuje tylko osoby które podchodzą do sprawy poważnie i chcą się czegoś dowiedzieć.

Kontakt:
Email: [email protected] lub PW tutaj na forum.

Metoda którą przedstawiam swoim podopiecznym nie jest jakaś unikatowa i oczywiście na tym forum jak i pewnie na innych można znaleźć informację o tym jak zarabiać dzięki blogom. Jednak nie każdy wie jak się za to zabrać, od czego zacząć i co ma po kolei robić. Dlatego chciałbym w tym pomóc. Tłumaczę po kolei co i jak jeżeli chodzi o kupno domeny i hostingu, pomagam w konfiguracji oraz używaniu WordPressa, następnie w szukaniu nisz, tworzeniu dobrych artykułów oraz pozycjonowaniu ich w Google. Nie będę tutaj pisał więcej szczegółów na temat sposobów zarabiania, jeżeli ktoś jest bardzo ciekaw to więcej informacji może uzyskać pisząc do mnie na email.

Dzisiaj przyjąłem jedną osobę i taki system będę stosować, po jednej osobie dziennie (max. 2) tzn. każdego dnia akceptuje minimum jedną aplikację z tych które otrzymałem i odrzucam wszystkie które mają po dwa zdania lub są nie warte uwagi. Dlaczego tak? Muszę mieć wszystko odpowiednio rozplanowane i tego dnia którego przyjmuje daną osobę otrzymuje ona informację oraz zadania i może już zaczynać coś robić.

Ważne: Jeżeli chcesz aby został Twoim mentorem to musisz posiadać oczywiście konto w serwisie Leadmore.pl oraz złożyć podanie poprzez zakładkę Mentorzy. Dodaję tą informację ponieważ kilka osób pisało podania na email i pytało się czy tak je akceptuje. Podania proszę kierować poprzez serwis Smile Pozdrawiam.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - misterzelek - 20-07-2015 15:56

Wysłane zgłoszenie Wink


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 21-07-2015 12:58

Dzisiaj przyjąłem kolejną osobę, co oznacza, że liczba miejsc na ten moment to 28. Zapraszam osoby chętne do składania podań Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - misterzelek - 21-07-2015 13:08

Do 72 h odpowiadasz akceptując albo odrzucając tak?


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - sasiad - 21-07-2015 13:36

Aplikacja została wysłana Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - JustinTime - 21-07-2015 14:04

Wysłałem na emaila, ponieważ masz pełną pocztę na forum. Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 21-07-2015 14:18

(21-07-2015 13:08)misterzelek napisał(a):  Do 72 h odpowiadasz akceptując albo odrzucając tak?

Tak, powinienem wyrobić się w 72h

(21-07-2015 13:36)sasiad napisał(a):  Aplikacja została wysłana Smile

Ok Smile

(21-07-2015 14:04)JustinTime napisał(a):  Wysłałem na emaila, ponieważ masz pełną pocztę na forum. Smile

Skrzynka wyczyszczona.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Bazyl - 21-07-2015 15:08

Mógłbyś się pochwalić jakie dniówki teraz wyciągasz? Smile


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Eldarix - 21-07-2015 15:49

(21-07-2015 15:08)Bazyl napisał(a):  Mógłbyś się pochwalić jakie dniówki teraz wyciągasz? Smile

Nie wiem czy jest się czym chwalić Big Grin 4 leady dziennie mam mniej-więcej. Bardzo długo nic nie robiłem jeżeli chodzi o Leadmore, lecę na automacie. Pochwale się jak będę już miał prowizję z refów ale to myślę, ze dopiero za jakiś tydzień jak już się rozkręcą zarobki.


RE: Eldarix - Mentor Leadmore.pl :) - Koja - 21-07-2015 16:45

Dużo masz zgłoszeń ?