Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? (/Temat-czy-myslales-kiedys-jakby-to-bylo-gdybys-sam-mogl-kierowac-wlasnym-zyciem-118057)

Strony: 1 2


czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - paoz - 20-07-2015 00:13



Witam, jakieś 4 miesiące temu napisał do mnie na gg jakiś typek, koleś mnie tak rozbawił, że nie mogłem przestać z nim pisać.beka
Poniżej zamieszczam wam screeny z całej naszej rozmowy.
Miłej lektury. Lolimpreza




[Obrazek: tR7XEAp.png]

[Obrazek: ivMMJ6T.png]

[Obrazek: RXMkgu3.png]

[Obrazek: 61PEksT.png]

[Obrazek: RzHlGM4.png]

[Obrazek: 8y3fgOm.png]

[Obrazek: QbxXCtC.png]

[Obrazek: EiTzOJe.png]

[Obrazek: 5HZYs1e.png]

[Obrazek: 54HIbnV.png]

[Obrazek: yghVGEh.png]

[Obrazek: cJukJI6.png]

[Obrazek: 49SjUVM.png]

[Obrazek: j27OfQB.png]

[Obrazek: mJFfNq4.png]

[Obrazek: Etq6fjj.png]

[Obrazek: CaWEfMc.png]

[Obrazek: f2NPUNx.png]

[Obrazek: lNjmnGk.png]

[Obrazek: t2QItkF.png]


Pozdrawiam
beka


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - PremAccHack - 20-07-2015 00:27

Ciekawe nie powiem. Ale jak Ci się chciało z nim pisać tyle czasu Tongue


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - RemoverPL - 20-07-2015 01:10

Ja to od razu blokuję takie propozycje Tongue


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - paoz - 20-07-2015 01:22

(20-07-2015 00:27)PremAccHack napisał(a):  Ciekawe nie powiem. Ale jak Ci się chciało z nim pisać tyle czasu Tongue

miałem wolny wieczór, troszke piwkowałem no i jakos zleciało Big Grin

(20-07-2015 01:10)RemoverPL napisał(a):  Ja to od razu blokuję takie propozycje Tongue

a ja nie, moze podsuną mi jakiś pomysł na nisze? Idea Big Grin


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - mikuss - 20-07-2015 05:59

podziwiam bo mnie by się nie chciało marnować czasu na płytkie i puste dyskusje z idiotą któremu marketingowcy źle mózg wyprali


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - Watoga - 20-07-2015 06:33

Przeczytałem całość czekając na przystanku. Spojrzenia ludzi na chłopaka śmiejącego się do telefonu chyba idealnie opisują to co działo się w tej konwersacji.

Dawno nie korzystałem z GG ale dla tego człowieka jestem w stanie tam wrócić bo humor poprawia lepiej niż nie jeden kabaret ;-)


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - Meloman - 20-07-2015 07:33

Typowy MLM'owy sprany mózg, typowy MLM'owy belkot, boże ile to takich człowiek już spotkał.. To jest aż przykre, że można mieć tak nasrane w głowie.
Jak chcecie zobaczyć co to znaczy sprany mózg to sobie pododawajcie MLMowe grupy na facebooku, to jest dopiero dramat, a potem właśnie wychodzą takie kwiatki jak ten półmózg.


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - Lotheo - 20-07-2015 08:19

Stylistka = dno
Interpunkcja = dno
Argumenty = dno

Wnioski?

Pacjent o inteligencji głowonoga beka


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - luksza95 - 20-07-2015 10:39

tl;dr

Mlmy robione na poważnie to szkoła życia. Matematyki się nie oszuka, ale zdobyte doświadczenia zostają na całe życie.


RE: czy myslałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś sam mógł kierować własnym życiem? - robinhood666 - 21-07-2015 11:37

fajnie mieć swój mlm, wymyśleć go, być na szczycie i rozkręcić,
ale być kolejnym pionkiem w tej piramidzie to słaby pomysł, wszyscy ci ludzie mówią to samo, bullshit