Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik SMS (/Temat-Dziennik-SMS-118047)



Dziennik SMS - Piotv27 - 19-07-2015 20:55

Cześć!

Nazywam się Piotrek, mam 15 lat mieszkam w Szczecinie.
Zarabiając w internecie natknąłem się w zeszłe wakacje, lecz żadnych poważniejszych kroków nie podejmowałem. Od dziś ruszyłem! Na razie zajmuje się na firesub.pl, lecz mam też na uwadze leadmore. Minimalnie również działam na shorte. Cel do końca wakacji 100zł

Myślę, że jest to odpowiednia kwota jak na początek. Na co przeznaczę te pieniądze? Jeszcze nie wiem, jak je uzbieram to wtedy się pomartwię. Jeszcze dziś późnym wieczorem zdam raport dzisiejszy.

Pozdrawiam !


RE: Dziennik SMS - kaboomb - 19-07-2015 21:23

Tę kwotę spokojnie na SPAMIE możesz bardzo szybko osiągnąć Tongue Jak będziesz pracować to spokojnie przebijesz ten cel x-krotnie i tego Ci życzę, powodzenia!


RE: Dziennik SMS - Piotv27 - 19-07-2015 21:47

Dzień 1

* Co dziś zrobiłem?

- Ulepszałem konto na fb.
- Lekki spam

* Zarobki

Firesub : 4zł Cool ( pierwszy lead w mojej historii hehe )

Shorte : 0.20 zł Cool

Cel do końca wakacji 4,2/100


No coż, przy tak małym wysiłku, myślę, że jestem w stanie wyciągać troszkę więcej. Pierwszy dzień "pracy" jak dla mnie pozytywny.


Dziennik SMS - Hybrid1990 - 04-12-2019 14:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.