Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik pracy- Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dziennik pracy- Youtube (/Temat-dziennik-pracy-Youtube-118036)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: dziennik pracy- Youtube - eciver - 02-10-2015 23:24

(23-09-2015 14:41)worlej1 napisał(a):  Przy okazji ciekawy film:
https://www.youtube.com/watch?v=sX31vjy-KaY

Nie chodzi o 5 goli, a raczej o wyświetlenia bo gościu ładnie zarobi na tym filmie, wystarczył mały edit, muzyka zamiast oryginalnego głosu i bundesliga może mu nagwizdać :DDD. Jeżeli wrzucił by oryginalny zapis transmisji to bungesliga bardzo szybko by mu to zdjęła, a tak to jest remix i nic nie mogą zrobić.

Już mu go zdjęli. Wink

Gratuluję postępów! Smile


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 02-10-2015 23:49

(02-10-2015 23:04)piotrgk4 napisał(a):  Zgaduje że się nie podzielisz w jaki sposób nabijasz tyle wyświetleń? Big Grin

Tworze filmiki z gier. Wrzucam filmik, czekam aż suby łapek i wyświetleń nabiją, czasem podrzucę filmik na jakieś fora tematyczne, na fanpage który prowadzę i tyle, a potem czekam aż magia youtuba zacznie się dziać Smile. Nie wiem od czego zależy czy film trafi do funkcji przeglądania, ale jak doda to na filmie czasem wchodzi po 4-5k wyświetleń na 1h. Kanału nie podam i gier z których robię filmik też nie, bo bez sensu robić sobie konkurencje, ale podpowiem że czasem warto popatrzeć na popularniejsze filmy i zastanowić się czemu akurat te filmy są popularne, wyciągnąć wnioski i samemu spróbować. Od maja do końca lipca praktycznie w 100% kopiowałem od innych i zarobiłem na tym tylko 400zł, a w sierpniu zastanowiłem się nad tym co robię i czy jest w tym jakiś sens, trochę poczytałem, pooglądałem akademie twórców i od sierpnia do tej pory zarobiłem ok.3800zł. No i jeśli ktoś chce zarobić więcej to warto robić filmiki +10min bo wtedy można wrzucić więcej reklam np. jak na normalnym filmie jest jedna reklama to ja do takiego +10min daje 4-5 reklam i zarobki dzięki temu są dużo lepsze.


RE: dziennik pracy- Youtube - eciver - 03-10-2015 00:00

Rozumiem, że kanał prowadzisz po angielsku? Nagrywasz własny komentarz do filmów, czy tylko montujesz to co znajdziesz w sieci w całość?


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 03-10-2015 00:03

(03-10-2015 00:00)eciver napisał(a):  Rozumiem, że kanał prowadzisz po angielsku? Nagrywasz własny komentarz do filmów, czy tylko montujesz to co znajdziesz w sieci w całość?

Czasem to, czasem to, jeszcze szukam swojego stylu, próbuje różnych rzeczy.


RE: dziennik pracy- Youtube - eciver - 03-10-2015 09:17

Filmy z własnym komentarzem pewnie lepiej wchodzą? Jakie to ma przełożenie u Ciebie na wyświetlenia i subskrypcje?


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 04-10-2015 13:57

(03-10-2015 09:17)eciver napisał(a):  Filmy z własnym komentarzem pewnie lepiej wchodzą? Jakie to ma przełożenie u Ciebie na wyświetlenia i subskrypcje?

Najlepiej wchodzą filmy z ciekawą miniaturką i chwytliwym tytułem. Co do subów to może trochę więcej wchodzi na filmach z komentarzem, ale raczej mniej wyświetleń niż na filmach które mają jakiś ciekawy montaż.


RE: dziennik pracy- Youtube - Maxkipl - 04-10-2015 14:27

Ile masz subskrypcji? Jeśli można wiedzieć?


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 04-10-2015 15:01

(04-10-2015 14:27)Maxkipl napisał(a):  Ile masz subskrypcji? Jeśli można wiedzieć?

15k


RE: dziennik pracy- Youtube - piotrgk4 - 04-10-2015 20:56

Hmmm czyli jeszcze o Tobie usłyszymy Smile Podziwiam i pozdrawiam Smile


RE: dziennik pracy- Youtube - m4t0sh - 10-10-2015 01:49

pięknie lecisz powodzenia Smile
podrzuciłbyś jakieś statystyki z adsense?