Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik pracy- Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dziennik pracy- Youtube (/Temat-dziennik-pracy-Youtube-118036)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: dziennik pracy- Youtube - kubn2 - 06-08-2015 19:33

(06-08-2015 13:49)freestyper napisał(a):  Rozkręcam swoj pierwszy kanał. Może doradzicie jakim sposobem najlepiej rozreklamować swoje filmiki
Dobrze pozycjonuj filmy tu masz mój poradnik: http://zarabiam.com/Temat-Jak-wysoko-pozycjonowac-filmy-na-YouTube-119001


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 07-08-2015 22:56

Trochę nie pisałem, ale teraz niestety zastój jest, od tygodnia nie ma mnie w domu od 6 rano do 20, a jak już wrócę z roboty o tej 20 to nie mam na nic siły, jak wrzucę 1 film na 2dni to jest dobrze Big Grin, ale max tydzień i wszystko wróci do normy. Od 31 lipca do tej pory zarobiłem może z 4-5$, zarobki w stosunku do wyświetleń są tak słabe prawdopodobnie dlatego że mam strasznie mało reklam wideo ;/ tutaj ss:
nie wiem czy to przez to że dużo filmów trawa coś w granicy 1-2min czy to normalne ;//


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 18-08-2015 09:08

dawno nie pisałem tutaj, ale bardziej na yt się skupiłem, idzie nieźle, coraz więcej wyświetleń wpada, 3dni z rzędu po 20k wyświetleń dziennie wpadło, a może być jeszcze lepiej, bo coraz to ciekawsze pomysły na rozwój kanału mam Smile. Tutaj zarobki, dopiero od 5 sierpnia zacząłem cokolwiek robić, ale coś tam wpadło.
[Obrazek: 207vl8y.jpg]


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 03-09-2015 06:51

Trochę czasu minęło (znowu), ale sprawa jest prosta, byłem prawie dwa tygodnie na wakacjach i nie było po prostu jak robić czegokolwiek, ale to nie znaczy że na yt nie wpadało Big Grin, a co więcej wpadało i to dużo więcej niż się spodziewałem. Mechanizm youtube złapał kilka moich filmów i dużo częściej wyświetlały się w poleconych i na główną nawet wchodziły, a oto efekt:
[Obrazek: xanwit.jpg]

a tu zarobek z dni w których kompletnie nic nie robiłem bo byłem na wakacjach 23-31 sierpnia:
[Obrazek: i1lelk.jpg]


Co ciekawe nie był to jednorazowy skok i dzienne wyświetlenia ciągle rosną, zaczęło się od 30zl dziennie, a teraz
3 dzień z rzędu wpada po 150zl i dalej leci w górę.


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 06-09-2015 14:01

Sierpień już się zakończył, wakacje dla niektórych też i czas brać się w końcu do pracy Big Grin, w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia wpadły naprawdę ładne wyświetlenia (Przynajmniej jak dla mnie), ale niestety filmy spadły z głównej i już nie wchodzi na godzine po 5-10k wyświetleń Sad. Do 4 września nic nie wrzucałem, ale mimo to wpadły całkiem niezłe wyświetlenia, podłapałem trochę subów (W ciągu 2 tygodni ponad 4k) i teraz trzeba to wykorzystać, trochę muszę poprawić grafikę kanału i pomyśleć nad nowym outrem.

Od 1 do 4 września wpadło tyle ile niżej (Szacunkowo), 5 września jeszcze nie odświeżyło ale też coś ok 150-200zl wpadło, niestety od 6 już słabo, bo jak do tej pory ok 40zł, 1 film dzisiaj już wrzuciłem, jeszcze grafikę kanału poprawie i zaczynam montować kolejny. Wcześniej popełniałem pewien błąd, robiłem to samo co inni, prawie że kopiowałem od innych i jakiegoś specjalnego efektu nie było, a w połowie sierpnia trochę pozmieniałem, dałem tytuły bardziej chwytliwe, poprawiłem miniaturki i efekt jak widać jest.

1-4 września:
[Obrazek: 2dnrlk.jpg]



RE: dziennik pracy- Youtube - AlucyBlue - 07-09-2015 00:48

Bardzo fajny sposób zarabiania pieniążków, dałem repa tutaj i przy poradniku.
Szkoda że youtube teraz tak miesza z tym pozycjonowaniem filmów, ale widze że tobie to nie przeszkadza Big Grin


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 07-09-2015 16:47

(07-09-2015 00:48)AlucyBlue napisał(a):  Bardzo fajny sposób zarabiania pieniążków, dałem repa tutaj i przy poradniku.
Szkoda że youtube teraz tak miesza z tym pozycjonowaniem filmów, ale widze że tobie to nie przeszkadza Big Grin

A to w takim razie dziękuje za repa Big Grin, co do yt to tak jak mówisz loteria z tymi filmami, film na którym praktycznie nic nie robiłem robi po 100k wyświetleń, a drugi nad którym siedziałem pół dnia ma 10k;/. Nie rozumiem tych mechanizmów yt i pewnie nigdy nie zrozumiem Big Grin.


RE: dziennik pracy- Youtube - AlucyBlue - 07-09-2015 17:11

Ważne że pieniążki wpadają Tongue


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 17-09-2015 23:09

5-15 Września

Powoli idzie to do przodu, wyświetleń z dnia na dzień więcej i co najważniejsze subskrypcji, bo jak wiadomo widownia to postawa Smile. Tak jak pisałem wcześniej, grafikę kanału poprawiłem, 4 filmy dodałem, co prawda mechanizm yt złapał tylko jeden z nich, ale dobre i to. Odnośnie zarobków, jak do tej pory idzie nieźle, z dnia na dzień lepsze cpm na poszczególne kraje. Przy okazji dodałem ss prezentującego wyświetlenia z poszczególnych krajów.Wyświetlenia mam praktycznie z całego świata(Dodałem tylko te od góry), ale to już wina yt który tak pozycjonuje moje filmy. Odnośnie dalszych planów to zamówiłem intro w c4d/AE u profesjonalnego grafika i zobaczymy co z tego wyjdzie.
[Obrazek: 2gv78kx.jpg]

[Obrazek: 2e2f5tf.jpg]

Pomijając już mój kanał i moje zarobki, coś dla tych których ciekawią zarobki popularniejszych youtuberów. Ostatnio na yt Rock wrzucił filmik w którym omawia socialblade(Taka stronka gdzie można przeglądać różne statystyki yt i jedno z popularniejszych partnerstw) i przy okazji pokazał swoje zarobki z ostatnich 28dni. Zarobki innych gamerów mogą być jeszcze większe, zależnie od tego ile doją reklam w trakcie filmu. Nie będę wymieniał z nazw ale są tacy którzy dają i po 20 reklam na 1-2h filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=SPjvhX4T0bk



RE: dziennik pracy- Youtube - ScroX - 17-09-2015 23:11

Ja mam takie pytanie, co zrobić jeżeli każdy mój dodany filmik zwiastuje odrzuceniem od zarabiania ?
Filmik normalnie trafia na stronę ale przy próbie włączenia zarobku - ciągle piszę o prawach - mimo że zrobię go nawet sam.