Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik pracy- Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: dziennik pracy- Youtube (/Temat-dziennik-pracy-Youtube-118036)

Strony: 1 2 3 4 5


dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 19-07-2015 18:37

Witam w moim dzienniku który prezentuje moje zarobki i doświadczenia związane z youtube.

Na youtube działam od połowy maja i do tej chwili wbiłem 260k wyświetleń. Od ok. miesiąca wpada mniej więcej po 4-5k dziennie czasem są skoki do 10-15k. Prowadzę kanał typowo gamingowy nastawiony bardziej pod wyświetlenia z zagranicy (56%).
Planuje założyć drugi kanał związany zupełnie z czymś innym. Oprócz tego działam na g2a, ale tutaj rezultaty są zerowe, ale to dlatego że moja praca tam opiera się tylko i wyłącznie na wrzuceniu refa w opis filmu na yt. Niby 48 ciastek jest ale i tak w saldzie równe 0.



14-17 lipca

[Obrazek: 52na7b.jpg]


RE: dziennik pracy- Youtube - fracek8 - 19-07-2015 18:42

Podasz link do kanału na pw? ;D


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 19-07-2015 19:42

(19-07-2015 18:42)fracek8 napisał(a):  Podasz link do kanału na pw? ;D

sory ale nie i tak mam już dużą konkurencje, a większa mi niepotrzebna.


RE: dziennik pracy- Youtube - BartekHelp - 20-07-2015 09:55

Każdy może nagrać gameplaye, to żadna konkurencja. Smile ... Co do dziennika - powodzenia Wink


RE: dziennik pracy- Youtube - selfie - 20-07-2015 09:58

(20-07-2015 09:55)BartekHelp napisał(a):  Każdy może nagrać gameplaye, to żadna konkurencja. Smile ... Co do dziennika - powodzenia Wink

Kanał Gamingowy nie musi równać się Gameplaye Wink


RE: dziennik pracy- Youtube - BartekHelp - 20-07-2015 10:23

W sumie racja Smile


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 20-07-2015 19:58

(20-07-2015 09:55)BartekHelp napisał(a):  Każdy może nagrać gameplaye, to żadna konkurencja. Smile ... Co do dziennika - powodzenia Wink

Gameplaye to przereklamowana sprawa, każdy to robi i teraz ciężko jakiekolwiek wyświetlenia zrobić na tym, no chyba że znasz kogoś kto ma już jakąś widownie i cie podpromuje. Tworze różnego rodzaju ciekawostki, triki, pokazuje bugi z różnych gierek. Nie chce podawać linku do kanału, aby nikt nie kopiował po mnie tego co robię, bo nie po to tyle nagrywam, szukam, montuje, żeby ktoś sobie to skopiował i jeszcze do tego wbił na tym większe wyświetlenia niż ja.

a co do yt to dzisiaj zero czasu, bo w robocie byłem, ale wczoraj nadrobiłem to wpadło trochę wyświetleń.
[Obrazek: 2i9q96o.jpg]


RE: dziennik pracy- Youtube - Sofokles - 21-07-2015 15:35

Chyba znam Twój kanał i nawet mam w subach Smile W takim razie zaglądać będę tam co dzień, jeśli to ktoś z forum ;P

Powodzenia Wink


RE: dziennik pracy- Youtube - theatixs - 21-07-2015 21:33

Zapowiada się całkiem ciekawie Smile


RE: dziennik pracy- Youtube - worlej1 - 21-07-2015 22:16

(21-07-2015 15:35)Sofokles napisał(a):  Chyba znam Twój kanał i nawet mam w subach Smile W takim razie zaglądać będę tam co dzień, jeśli to ktoś z forum ;P

Powodzenia Wink

oj coś mi się w to nie chce wierzyć, jeśli chodzi suby to z tym kuleje i do tego tylko 30% mam z pl,ale podeślij link na priv zobaczymy czy to mój, a co do yt trochę kombinuje z nowym kanałem. Popatrzałem trochę po innych i czasem jak patrze na niektóre to kosmos, goście przy 15k widzów robią po 8-10 mln wyświetleń na filmikach typu best vines itp. Dzisiaj chyba największe wyświetlenia od tygodnia będą. Na jednym filmiku wpadło tyle w 1h [Obrazek: zlazqd.jpg]

i jeszcze pierwsze osiągnięcie w panelu adsense Big Grin

[Obrazek: b9d27s.jpg]