Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. (/Temat-Sprzedam-swietna-nisze-pod-nowa-strone-internetowa-sklep-i-nie-tylko-118029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - mireck - 14-08-2015 22:25

Czy wszystko jest że tak powiem "legalne" tzn. nie ma żadnego naciagania czy manipulowania klientem?? Czy popyt moze spaść w najblizszym czasie, czy raczej długofalowa nisza??


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - KUBA555 - 15-08-2015 00:34

Nikogo nie naciągamy ani nikim nie manipulujemy.Popyt na 100% nie spadnie i nisza długofalowa. @[mireck] Odezwij się na pw. Podam więcej szczegółów.


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - KUBA555 - 21-08-2015 19:27

Nadal aktualne! Big Grin



Promocja 20% do 30 Smile !


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - rozi1910 - 26-08-2015 22:08

zakupiłem niszę, z pewnością ma potencjał Smile słyszałem wcześniej o tym czego ona dotyczy, ale nigdy sie tym nie interesowałem. Można powiedzieć, że dla mnie to nowość, a co dopiero wykorzystanie tej niszy do zarabiania. Niedługo zaczynam testy, niedługo koszty powinny się zwrócić Smile


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - KUBA555 - 26-08-2015 22:18

Rozi wielki dzięki za pozytywną opinię! Smile Zapraszam do kupna.


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - mocjes - 26-08-2015 23:38

chce kupic nisze


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - KUBA555 - 28-08-2015 02:40

Zapraszam na prv.

Uwaga! Promocja. Sprzedam1 sztuke za 120zl


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - mocjes - 29-08-2015 00:25

zaplacilem przelew tradycyjny w banku

gdy kasa dotrze wysylaj


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - tidid - 30-08-2015 14:55

Sposób całkiem dobry, zarobiłem na nim z nawiązką jednak pojawia się parę przeszkód.

Metoda nie jest do końca legalna - pieniądze są pozyskiwane sposób legalny. Jednak jest problem z wypłatą.

Drugi sposób jest legalny, jednak:
1. Przy szybszej wypłacie musimy zapłacić 5,5% od wypłacanej kwoty, a następnie pewną stałą kwotę
2. Ten sposób nie wymaga opłaty 5,5% jednak pozostaje stała kwota. Minusem tej transakcji jest długość oczekiwania bo wynosi ona około 5-6 dni.

Tak więc zarabiana przez nas kwota jest dwukrotnie mniejsza (ogólnie zarabiamy 10-15%, jednak po odjęciu 5,5% oraz opłaty zostaje nam 4-9%). Czy to się opłaca? Gdybyśmy się dobrze rozkrekramowali to owszem.

Autor wspomniał, że nie spotkał takich osób. Po wpisaniu frazy, na której będziemy pracować znalazłem parę takich osób. Jednak nie znalazłem w pełni zautomatyzowanej strony

Moje zarobki oscylują w granicy ~1000zł/miesiąc.
Są dni kiedy nie wpadnie nic, a są weekendy kiedy wpadnie po 150 zł. Zanim jednak dojdziemy do takich kwot trzeba trochę popracować i znaleźć dostawców


RE: Sprzedam świetną nisze pod nową stronę internetową/sklep i nie tylko. - KUBA555 - 30-08-2015 15:10

Dziękuje za opinię Smile ! Widzę że już macie większe zarobki niż ja Big Grin Zapraszam do kupna. Legalność sposobu już poprawiona,nie było to jednak coś dużego co może może sprawić kłopoty dla tych co dotychczas skorzystali Smile