Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję urządzenia do wi-fi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Poszukuję urządzenia do wi-fi (/Temat-Poszukuje-urzadzenia-do-wi-fi-118021)



Poszukuję urządzenia do wi-fi - Make it - 19-07-2015 14:43

Witam poszukuję urządzenia / karty wifi z możliwością łapania wifi z dalekiego zasięgu
Najlepiej do kilkuset metrów

Wiem że istnieją takie cudeńka ale niewiem gdzie to dostać w rozsądnej cenie i najważniejsze żeby działało


RE: Poszukuję urządzenia do wi-fi - domin_dz - 19-07-2015 15:00

Więcej niż 100 metrów to złapią chyba tylko anteny kierunkowe na otwartej przestrzeni.


RE: Poszukuję urządzenia do wi-fi - Make it - 19-07-2015 15:05

Co bym potrzebował do do takiej anteny kierunkowej żeby łapać wifi a nie tylko udostępniać na dystans ?


RE: Poszukuję urządzenia do wi-fi - robinhood666 - 21-07-2015 11:39

dobra karta zewnętrzna wifi i dobra antena kierunkowa


RE: Poszukuję urządzenia do wi-fi - ClassAxion - 21-07-2015 11:43

Może też być router z funkcją repeatera wtedy będzie łapał wifi i przekazywał dalej (wifi/lan)


RE: Poszukuję urządzenia do wi-fi - bolo9797 - 21-07-2015 11:50

Wystarcza najprawdopodobniej dwa dobre tp-linki.
Głupota jest ze nie złapie się zasięgu lepszego od 100m bez anteny kierunkowej, Ja osiągami zasięg to 450m przy zwykłym tp-linku i modułem Wi-Fi pod avr.