Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. (/Temat-SZUKAM-Sposobu-na-Viralka-facebook-potwierdznie-polubienia-118009)

Strony: 1 2


[SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - light - 19-07-2015 12:30

Siema, mam problem no szukam wszędzie w tych działach o tym problemie lecz no nie widzę albo jestem ślepy.
Zainstalowałem na swoją WWW viralkę no i gdy udostępniam zamykając krzyżykiem reklamę wyskakuje mi potwierdzenie polubienia, czy to się da jakoś obejść? Jakieś sposoby? Pozdrawiam.


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - PHPVanilla - 19-07-2015 15:39

Doubleclick w skrypcie , ukrycie i podpięcie pod button potwierdzenia .


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - Cezary - 19-07-2015 19:05

@[light] w mnie to samo przy viralkach, raczej będzie trzeba poczekać aż ktoś opracuje nową wersję wiralki Sad


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - tomtom99 - 21-07-2015 15:48

Widziałem takie skrypty co odpowiednio pozycjonują potwierdzenie, ale trzeba klikać 2 razy.


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - Cezary - 22-07-2015 22:00

@[tomtom99]
Od zawsze trzeba klikać 2 razy Big Grin


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - tribler - 23-07-2015 12:49

Może po prostu macie skradzione viralki? Xpokerface

Ja viral posiadam i działa idealnie Smile


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - tomtom99 - 23-07-2015 14:37

@[Cezary]

Nieprawda.


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - tribler - 23-07-2015 14:47

@[tomtom99] To ty chyba nie wiesz co to viralka Big Grin

Zawsze trzeba klikać 2 razy

Raz - udstępnienie
2 raz - potwierdzenie


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - tomtom99 - 23-07-2015 14:51

Nie będę dyskutował, bo to nie ma sensu, nie trzeba, i nie wszystkim wyskakuje potwierdzenie, zależy od kilku rzeczy np,. domeny, jest pełno stron co masz różne wtyczki od fb, like, recommend i jakoś potwierdzać nie trzeba.


RE: [SZUKAM] Sposobu na Viralka facebook - potwierdznie polubienia. - dmm11 - 23-07-2015 23:54

(23-07-2015 14:51)tomtom99 napisał(a):  Nie będę dyskutował, bo to nie ma sensu, nie trzeba, i nie wszystkim wyskakuje potwierdzenie, zależy od kilku rzeczy np,. domeny, jest pełno stron co masz różne wtyczki od fb, like, recommend i jakoś potwierdzać nie trzeba.
Wejdź w link, który wklejasz do udostępniania i tam będzie cała prawda, że trzeba kliknąć dwa razy...