Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Nisza-na-zarabianie-w-intrnecie-117998)

Strony: 1 2 3


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - milosz998 - 09-08-2015 10:25

Zatrzymaj dla mnie sztukę do przyszłego tygodnia (czekam na wypłatę od leadmore)


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - dobrydiler - 10-08-2015 18:56

@[lubiekeppa] napisałem PW Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - milosz998 - 11-08-2015 11:14

Mam poradnik. Przeczytałem, jeszcze nie testowałem, ale:

PORADNIK WART SWOJEJ CENY. Jak już pisał wcześniej jeden z tutorów, nie jest to nic super innowacyjnego, ale jak najbardziej pozwala na osiągnięcie całkiem fajnych zarobków. Dostajemy 4 metody, opisane dokładnie, szczegółowo, krok po kroczku z przykładami, odnośnikami do materiałów pomocniczych, tak że każdy ogarnie o co chodzi, nawet jeśli w życiu nie miał z tym styczności. Polecam, bo za te pieniądze się opłaca.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Mation - 11-08-2015 16:41

W 3 sposobie, skarbówka się nie przyczepi że sprzedajemy coś masowo na allegro?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - golleador - 11-08-2015 18:57

Przy ciągłej sprzedaży wymagane jest dg, więc jeżeli nie masz, to może ktoś Cie podp$$rdolić
Ale też mam pytanie do niszy na allegro. Możesz coś więcej napisać? Konkurencja? Towar wirtualny? Czas "wytworzenia" jednej sztuki?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - milosz998 - 11-08-2015 19:06

(11-08-2015 18:57)golleador napisał(a):  Przy ciągłej sprzedaży wymagane jest dg, więc jeżeli nie masz, to może ktoś Cie podp$$rdolić
Ale też mam pytanie do niszy na allegro. Możesz coś więcej napisać? Konkurencja? Towar wirtualny? Czas "wytworzenia" jednej sztuki?

Myślę że mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Co do konkurencji, jeśli wystawisz przedmiot jako promowany to nie będzie problemu raczej z jego sprzedażą. Towar jest wirtualny, a przebicie na nim bardzo duże. Czas wytworzenia jednej sztuki to kilka sekund, bo towar po prostu kupujesz w oficjalnym sklepie za grosze Smile Dosłownie GROSZE. Warto też poreklamować towar na specjalnych grupach o tej tematyce, ale bez tego też powinien się sprzedawać.

Co do DG. Zawsze ktoś może się przyczepić, raz sprzedasz po 100 sztuk na kilku aukcjach i nic, raz wystawisz 1 aukcje i już ktoś podkabluje. Myślę ze spokojnie kilkaset sztuk na 1 aukcji można sobie sprzedać, bez konsekwencji Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - QpiterQ - 11-08-2015 19:23

Poradnik zakupiłem, jestem zadowolony, nie bedzie problemu ze zwrotem Smile

Pozdrawiam Huh


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - lubiekeppa - 11-08-2015 19:29

milosz998 , dziękuję za odpowiedź .
Tak jak napisał forumowy kolega . Wszystko się zgadza więc chyba nic nie muszę dodać .


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - przemo2741 - 11-08-2015 20:14

oj poradnik z allegro a ja nie widziałem go wcześniej, nie wiem co jest ze mną Smile kilka pytań.
1. Czy można kupić tylko jeden sposób zarabiania?
2. Czy ten wirtualny produkt jest związany jakoś z grami?
3. Pytanie do @nitram czy metoda z allegro była już w innych poradnikach na forum?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Mation - 11-08-2015 20:34

Kupiłem poradnik i myślę, że jest warty kupna.
Wydaje mi się, że powinien się szybko zwrócić, ale w głównej mierze zależy to od tego jak się postaramy Smile
Co do sposobu z allegro to widziałem to kilka razy na allegro, ale nie pomyślałem że mogę na tym zarabiać Big Grin
Napiszę później post czy udało mi się coś zarobić.

PS. Mogę się przyczepić tylko do tego, że w szablonie jest kilka błędów interpunkcyjnych, które sprawiają że konwersja może być niższa. Przez to trzeba ręcznie poprawić obrazki dodając nowy tekst.

Sposoby to nie jest nic odkrywczego i kokosów na pewno się na nich nie zarobi.