Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Nisza-na-zarabianie-w-intrnecie-117998)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - lubiekeppa - 19-07-2015 10:47

Nazwa przedmiotu sprzedaży
Poradnik/Nisze na zarabianie w internecie
Opis
Jest to poradnik który zawiera 4 sposoby zarabiania w internecie .
Sposób 1 i 2 - opiera się głownie o własną stronę której pliki dostaniecie w poradniku.
Sposób 3 - polega na zarabianiu na allegro. Potrzebujemy malutkiej inwestycji (groszowe sprawy).
Sposób 4 - Krótki i skuteczny sposób zarabiania poprzez skracanie linków.
Poradnik jest głownie przeznaczony dla osób zaczynających zarabianie w sieci jak i dla osób średnio zaawansowanych.
Ile na tym zarobimy ? Wszystko zależy jak bardzo do tego się przyłożysz.
Tutaj są moje zarobki z dwóch dni:
[Obrazek: zarobkipn_waaqpha.png]

Cena
30zł
Myślę że sprzedam max.12 sztuk.

Kontakt
Pw lub gg 3592743

Sposób zapłaty
Najlepiej paypal


Zostaje czekać na recenzje.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - nitram - 20-07-2015 19:07

RECENZJA

Dokładnie tak jak autor napisał dostajemy 4 nisze z opisem ich wdrożenia.
Zarabianie dotyczy PPA, allegro i skracania, nisze raczej dla nowych użytkowników, nie jest to coś innowacyjnego, ale też nie są to podstawy.
Oprócz opisu działania i nisz dostajemy stronę o którą możemy dowolnie edytować i zastosować zarabianie na niej do swoich potrzeb.
W skrócie odnośnie poszczególnych metod, 3 sposoby mi są znane co prawda jeden z nich w trochę innej formie.
Jeden sposób jak dla mnie to coś zupełnie nowego i na tyle dziwnego że mam pewne wątpliwość co do skuteczności działania, aczkolwiek jak to czasami bywa coś bardzo "innego" może działać lepiej niż sprawdzone metody. Nie mam jednak czasu żeby to dokładnie sprawdzić.
Co do ceny i ilości sztuk do sprzedaży to proponował bym i jedno i drugie obniżyć.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - lubiekeppa - 21-07-2015 20:27

Dziękuję za recenzję . Cena zmieniona .


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - lubiekeppa - 26-07-2015 13:58

4 sztuki już sprzedane , zostało jeszcze 8.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - supercola - 26-07-2015 18:10

Ktoś jakieś screeny z zarobków ? Smile Nie wiem czy poradnik się zwróci ... Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Raven - 27-07-2015 22:53

"Cena
Dla pierwszych dwóch osób 30zł "

A dla pozostałych?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - lubiekeppa - 28-07-2015 08:11

Poprawione, po prostu przy zmianie ceny tego nie zauważyłem , teraz jest już dobrze .


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - Mikey - 29-07-2015 17:36

Poradnik przydatny dla początkujących. Autor daje nam coś, w co włożył pracę. Możemy zacząć zarabiać właściwie już po kilku minutach od otrzymania poradnika. Polecam osobom które zaczynają zarabiać.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - 74raf - 31-07-2015 09:38

biorę


RE: [SPRZEDAM] Poradnik/Nisza na zarabianie w intrnecie - elock - 31-07-2015 19:50

Poprosze Smile