Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Poszukuję (/Temat-Poszukuje-117980)

Strony: 1 2


Poszukuję - LordBeaK - 19-07-2015 02:12

Witam. Poszukuję wisiorka krzyża. Ma być bez Jezusa i bez napisów. Ale musi być duży. Nie te duperele ja Allegro Wish itp. Czy ktoś wie gdzie takowy zakupię?


RE: Poszukuję - Haxite - 19-07-2015 06:17

Pół żartem, pół serio wystrugaj sobie z drewna Jerk2
Przejdź się do sklepów katolickich. Często takie są przy lub niedaleko kościoła. Ewentualnie poszukaj na internecie w sklepach katolickich.
Chyba, ze ci zależy na czym innym, np. ANKH: https://www.jubileo.pl/wisiorek-ankh-smukly-669.html
Jest to egipski krzyż życia i płodności. Subkultura wampiryzmu przypisała sobie jego wygląd jako własny symbol więc warto wspomnieć, że znajduje się na liście zakazanych symboli kościoła. Inne błędne nazywanie go to "krzyż atlantów".
[Obrazek: 62531161_wisiorek_dlugi_egipski_krzyz_ankh_aj675_1.jpg]


RE: Poszukuję - LordBeaK - 19-07-2015 11:55

Byłem właśnie i wszędzie jest Jezus. Albo napis INRI. Ja muszę mieć bez takich dodatków. ANKH mnie nie interesuje. Wystrugałbym sobie ale chce mieć ze srebra Smile


RE: Poszukuję - mikuss - 19-07-2015 11:58

poszukaj złotnika co robi pod konkretne zamówienie klienta
wtedy będziesz miał taki jaki chcesz, no i wiadomo za odpowiednią opłatą za specjalne swoje zamówienie


RE: Poszukuję - LordBeaK - 19-07-2015 12:01

Byłem... ale powiem wam że jak zaśpiewał mi 700 zł to troche się odechciało żyć Big Grin


RE: Poszukuję - mikuss - 19-07-2015 12:03

(19-07-2015 12:01)LordBeaK napisał(a):  Byłem... ale powiem wam że jak zaśpiewał mi 700 zł to troche się odechciało żyć Big Grin

coś ty myślał, że za ile zrobią ? jak coś nie jest produkowane masowo bo nie ma popytu to zrobienie indywidualnie pod czyjeś widzimisię kosztuje ( masz w tym cenę srebra, robociznę i cenny czas złotnika)
za grymasy się płaci jeśli się chce mieć coś


RE: Poszukuję - LordBeaK - 19-07-2015 12:07

Ale to nie jest jakiś grymas... po prostu krzyż rozmiar XL. Byłoby o wiele łatwiej jakby na stronach typu Allegro oraz Wish pisali rozmiary...


RE: Poszukuję - szykiryki - 19-07-2015 12:09

Zwykle krzyzyki, bez Jezusa i innych znaków religijnych, dostaniesz w kazdym sklepie jubilerskim (przejdź się po tych "niefirmowych", omijaj Apart, Kruk itp- tam dopłaca się za markę). Cena zależy od wagi, im lżejszy tym tanszy. Skoro piszesz, że chcesz z prawdziwego kruszcu, a nie z Wisha czy Allegro, to musisz wysypać troche kasy...


RE: Poszukuję - LordBeaK - 19-07-2015 12:11

Nie. Mi nie chodzi o to że musi być prawdziwe srebro. Po prostu na Allegro i Wish są tylko takie malutkie. Ale masz rację zrobię rundke po jubilerach.


RE: Poszukuję - szykiryki - 19-07-2015 12:13

aaaa no to jak ma być posrebrzany, to spokojnie znajdziesz na alledrogo. Z tego co wiem, to zwykle w aukcji mają podany wymiar zawieszki, choć najbardziej standardowe to takie 2-6 cm. Pamietaj jednak, że po paru tygodniach taka "fałszywka" będzie czarna...Sad. Ale jesli to chwilowy kaprys to znajdziesz na pewno Smile.