Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. (/Temat-PolskiArab-Czyli-pol-miliona-w-2-miesiace-117962)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - kaboomb - 18-07-2015 21:01

(18-07-2015 19:22)Gremquen napisał(a):  Mogłeś nie emigrować do Polski, zostać w Arabii Saudyjskiej i sprzedawać ropę za bitcoiny.
Wiadomo, nowa forma płatności, coś innowacyjnego, to i europejczycy polecieliby na to, nawet jakbyś zdzierał z nich troszkę wiecej ;D

A tak na serio, to coś mi tu śmierdzi.
Taki (przyszły)mylioner, a:
Cytat:160tys. zł z dokładnie 0.95BTC.
Te 160k to obecnie jakieś 154 btc a nie 0.95btc

Mam wrażenie, że z btc nigdy nie miał nic wspólnego, a niedługo pojawi się post typu:
"przypadkowo wpadłem w posiadanie appki fb, tanio sprzedam"

Wydaje mi się, że chodzi tu o to, że 0.95 btc rozmnoży, tak by mieć 160 k, a nie że 0,95 btc=160 k Wink Jestem ciekaw co wyjdzie dalej z tego dziennika, powodzenia!


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - B_Y_K_U - 18-07-2015 21:22

PowodzeniaSmile Ciekawy to może być dziennikBig Grin


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - KerPwn - 18-07-2015 21:39

(18-07-2015 19:22)Gremquen napisał(a):  Mogłeś nie emigrować do Polski, zostać w Arabii Saudyjskiej i sprzedawać ropę za bitcoiny.
Wiadomo, nowa forma płatności, coś innowacyjnego, to i europejczycy polecieliby na to, nawet jakbyś zdzierał z nich troszkę wiecej ;D

A tak na serio, to coś mi tu śmierdzi.
Taki (przyszły)mylioner, a:
Cytat:160tys. zł z dokładnie 0.95BTC.
Te 160k to obecnie jakieś 154 btc a nie 0.95btc

Mam wrażenie, że z btc nigdy nie miał nic wspólnego, a niedługo pojawi się post typu:
"przypadkowo wpadłem w posiadanie appki fb, tanio sprzedam"
Cytat:160tys. zł z dokładnie 0.95BTC.
Pisze jaki ma cel i z jakiej kwoty zaczyna, a nie ile to jest 160 tyś w BTC>


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - BartekHelp - 18-07-2015 22:19

Jak to, masz w Arabii Saudyjskiej słaby internet? A na Polskiej wsi jednak jakoś działa! Niesłychane!
Po ,,Cel wysoki? Tylko dla polaków." zdenerwowałeś mnie na tyle, ze będę patrzył na każdy Twój krok i nic na tym fejkowym syfie nie ukradniesz.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - wiezaawieza - 18-07-2015 22:46

A ja bym prosił żeby @[Admin] zainteresował się profilem tego gościa.

Po 1. Była wzmianka o jakimś długu na drugiej stronie tematu, więc powinien go uregulować.
Po 2. W profilu ten użytkownik ma równo 10 linków w komentarzach od ludzi, którzy chyba źle mu życzą. Tolerancja powinna być na tym forum także dla "Arabów", mimo że ta osoba arabem nie jest. Myślę, że każda osoba, która napisała tam komentarz z tym linkiem powinna dostać 1-2pkt warna.

@Topic - Życzę powodzenia i jestem ciekaw ile zarabisz z tego 1btc...


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - piotrekprorok - 18-07-2015 22:52

@[wiezaawieza] Ty poważnie wierzysz, że TEN OSZUST jest ciapatym czy troll?

Edit:

Tutaj Daniel to pięknie opisał: http://zarabiam.com/Temat-bykonrado-oszustwo-117976?pid=1287180#pid1287180


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - BartekHelp - 18-07-2015 22:53

Dodam, że możliwe ze jest to drugie konto @boykonrado

@up wyprzedził.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Gremquen - 18-07-2015 22:54

(18-07-2015 21:39)KerPwn napisał(a):  Pisze jaki ma cel i z jakiej kwoty zaczyna, a nie ile to jest 160 tyś w BTC>
Faktycznie, przeczytałem "z" jako "a" i wyszło co wyszło Wink

Ale nadal mi to śmierdzi Wink


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - MarkM - 19-07-2015 07:39

ByKonrado ma tutaj dług, prowadziliśmy razem projekt inwestycyjny, ja byłem odpowiedzialny za opcje binarne w projekcie. Lecz odeszłem z projektu pod koniec maja. A on niewypłacił należnych BTC.
Wypłacał je będę ja dziś, 100% oraz należne obiecane przez niego %.
Więc nierozumiem oco wam w tej chwili chodzi. Czy czymś złym jest iż chcę uregulować długi przez byko zrobione abym nie miał problemów?

Mieszkam w Polsce na wsi. A komentarzami, hejtami się nieprzejmuję.
I szczerze? Mam gdzieś Konrada, co się z nim dzieje i za kogo go uważacie. Ja chcę wszystko wypłacić ze swojej strony aby nie mieć problemów.

Zapewne nienapisały mi na GG wszystkie osoby, które zainwestowały u niego i nieotrzymały BTC, a te osoby najbardziej się mnie czepiają. Więc proszę napisać, ja dziś popołudniu będę na komputerze i będę wysyłał.
Pozdrawiam. A po spłacie wszystkiego jeśli dalsze takie komentarze będą się pojawiać potraktuję to jako dręczenie. I jak wiadomo mi jest ono karane.


RE: "PolskiArab" Czyli pół miliona w 2 miesiące. - Lamiv2 - 19-07-2015 07:40

O karaniu lepiej nie wspominaj, bo już dawno miałbyś problemy wraz ze swoimi "znajomymi" gdybyśmy nie byli aż tak cierpliwi.