Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u (/Temat-Sprzedam-dobre-sprawdzone-sposoby-na-promocje-fanpage-u-117922)

Strony: 1 2 3


Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - klamil - 18-07-2015 09:14

1.Nazwa przedmiotu :Jak w temacie.
2.Opis przedmiotu : PS metody możesz znać ja za to nie odpowiadam
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt :Szybki kontakt GG 45733206
5.Cena :5 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - Frix93 - 18-07-2015 09:19

Polecam Smile Jeżeli ktoś zaczyna przygodę z FB może mu to się przydać Smile


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - klamil - 18-07-2015 19:52

Ref Smile/// Zmienilem Opis!


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - selfie - 18-07-2015 19:57

"b. Nie podbijamy ofert częściej niż raz na 7 dni." Wink


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - Shadow271 - 18-07-2015 20:21

Z ciekawości wezmę, podaj pp na pw


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - Mercz - 18-07-2015 20:32

(18-07-2015 20:21)Shadow271 napisał(a):  Z ciekawości wezmę, podaj pp na pw

Daj znać jak zakup Wink


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - PaidMoney - 18-07-2015 23:04

Poradnik zakupiłem z ciekawości
Metody znałem aczkolwiek ostatniej nie do końca
Napewno dla początkujących się przyda
Polecam użytkownika bezproblemowy kontakt i ogólnie wszystko ok

Pzdr


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - Shadow271 - 19-07-2015 11:27

Recenzja

Metody opisane w poradniku były mi już znane. Myślę, że każdy, kto już z tymi fanpagami działa zna większość opisanych metod. Poradnik jest raczej zebraniem do kupy całej ogólnodostępnej wiedzy dot. promowania fanpage. Cena za poradnik jak najbardziej ok. Kontakt ze sprzedającym również dobry.


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - blazej1128 - 19-07-2015 19:43

Również zakupiłem z ciekawości poradnik, szczerze polecam ten poradnik osobom które mają zerowe pojęcie o fanpage na facebooku.
Ja osobiście nic nowego nie dowiedziałem się czytając ten poradnik Smile
Kontakt szybki i bezproblemowy.


RE: Sprzedam dobre,sprawdzone sposoby na promocje fanpage'u - pirek27 - 19-07-2015 21:25

Zakupiłem dzisiaj poradnik i jestem bardzo zadowolony. Poradnik stworzony dla mnie, osoby nie mającej bardzo dużego pojęcia w tym temacie, więc wszystkie informacje dla mnie są/będą bardzo przydatne. O kontakcie z autorem chyba wszystko zostało powiedziane, bardzo szybki i bezproblemowy kontakt, serdecznie polecam!