Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coinsera - od 2% dziennie do 5% (/Temat-Coinsera-od-2-dziennie-do-5-117905)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Obywatel - 05-08-2015 09:46

Pierwsze btc wypłacone bez problemu:

[Obrazek: 60b1e8a6c0230a4fmed.jpg]


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Fricooo - 05-08-2015 09:52

Oby więcej takich wypłat Smile U mnie oczywiście również wszystko bez jakichkolwiek problemów dochodzi Smile


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Obywatel - 05-08-2015 10:57

Jakiś komentarz?


[Obrazek: Untitled.jpg]


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Ewcia6000 - 05-08-2015 11:04

ja nie mogę ile kasy


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Fricooo - 05-08-2015 11:06

Jak to prawdziwy użytkownik to grubo wszedł Smile Jak Coinsera mądrze to rozegra to i tak wyjdzie na jeszcze większy plus zarówno dla programu jak i użytkowników Tongue
Przecież ta kwota nie leży ot tak i nie dają zyski. Oni inwestują nasze pieniądze na giełdzie i pewnie i tak wychodzą im większe procenty niż idą na wypłaty.
Wszystkie HYIP'y tak działają, do czasu jakiegos potkniecia Tongue


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - mikuss - 05-08-2015 12:33

(05-08-2015 11:06)Fricooo napisał(a):  Oni inwestują nasze pieniądze na giełdzie i pewnie i tak wychodzą im większe procenty niż idą na wypłaty.
Wszystkie HYIP'y tak działają

jeśli tak myślisz, wierzysz to jesteś bardzo naiwny
to zwykłe ponzi/piramida gdzie wypłaty dla "starych" są z wpłat z nowych


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Fricooo - 05-08-2015 12:42

Albo to ty jesteś naiwny wierząc że HYIP zadziała wyłącznie jako piramida aż taki okres czasu. Czyli PaidVerts, TrafficMonsoon itd. to też piramidy? Przeciez "podobno" nasze pieniadze tam tez sa inwestowane , a ludzie w to wierzą.
Mniejsza co robią z pieniędzmi, najważniejsze żeby płacili.


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - mikuss - 05-08-2015 12:53

(05-08-2015 12:42)Fricooo napisał(a):  Albo to ty jesteś naiwny wierząc że HYIP zadziała wyłącznie jako piramida aż taki okres czasu. Czyli PaidVerts, TrafficMonsoon itd. to też piramidy? Przeciez "podobno" nasze pieniadze tam tez sa inwestowane , a ludzie w to wierzą.
Mniejsza co robią z pieniędzmi, najważniejsze żeby płacili.

nie myl pojęć i nie porównuj misia rysia pysia do innych stworzeń

w tym programie jak i jemu podobnych będą działać i płacić dopóki równowaga wpłat będzie większa do wypłat i założona rezerwa zarobku właściciela będzie na danej wysokości
jak wpłaty się zmniejszą a będą rosły wypłaty wtedy będzie finito

żadne ponzi i ich właściciele nie inwestują NIGDZIE, to że tak sobie napisali to tak pisze właściciel każdego ponzi bo coś napisać trzeba
polecam pierwsze poczytać i zdobyć wiedzę na temat czegoś i na jakiej zasadzie działa, funkcjonuje i istnieje a potem stawiać tezy, bo na chwilę obecną swoim stwierdzeniem pokazałeś tylko jak wielkim 0 jest twoja wiedza


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - Fricooo - 05-08-2015 13:15

Najwidoczniej ty porównujesz wszystkie programu do jednego schematu działań, bo jak moja wiedza jest na zerowym poziomie to kim ty jestes? Piszesz duzo, a tak naprawde reffy za Ciebie pracuja i o nic się nie martwisz.
Po za tym chyba logiczne że nikt nie będzie dokładał do interesu. I wszystko kiedyś i tak upadnie.


RE: Coinsera - od 2% dziennie do 5% - mikuss - 05-08-2015 13:24

frico nie wiem czy żal dupę ściska czy masz problem sam ze sobą ?
sztuką jest zbierać poleconych, budować siatkę i dzięki temu gdzieś zarabiać więcej, ale żaden mój polecony nie usłyszy/przeczyta ściem i farmazonów w stylu o inwestowani przez kogoś gdzieś pieniędzy w jakimkolwiek ponzi w przeciwieństwie do ciebie co sam napisałeś i wystawiłeś się tylko na pośmiewisko ( wyjątkiem jest ll gdzie wpłacone/zainwestowane pieniądze można zobaczyć gdzie są inwestowane w realnych projektach na chwilę obecną 3). Każdy mój polecony jeśli chce gdzieś zainwestować na wstępie dostaje informację ogólnie rzecz ujmując tak brzmiąca : program to piramida, niesie ryzyko inwestycyjne, czasu działania nikt nie zna bo zależy kiedy wypłaty przewyższą wpłaty i jeśli decydujesz się na inwestowanie to inwestuj zawsze taką wysokość kwoty której ewentualna strata w przypadku upadku programu nie będzie dla ciebie problemem