Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wprowadzenie ograniczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wprowadzenie ograniczenia (/Temat-Wprowadzenie-ograniczenia-117860)



Wprowadzenie ograniczenia - twnt22 - 17-07-2015 06:59

Kilka dni temu na Shoutboxie Hybrid pokazał zdjęcie z pw, gdzie mentor skracania mówi, że Shorthe i AdFly zaliczają tylko pięć wejść w ciągu dwudziestu czterech godzin. Dowód: http://screenshooter.net/102519019/rfftytj
Dlatego wnoszę, aby wprowadzić ograniczenie do pięciu/dziesięciu refbacków dziennie, ponieważ reszta nie jest zaliczana.
Ograniczyłoby to także takich spamerów, jak Begrezen, który ma pięćdziesiąt postów dziennie.


RE: Wprowadzenie ograniczenia - Fricooo - 17-07-2015 07:08

A to nie jest tak ze shorte, adfly itd. zaliczaja po 5 wejsc z jednego IP w jeden link?
Bynajmniej wydaje mi sie ze wlasnie tak jest, a dostales takie PW od brozek123 bo pytanie nie do konca sprecyzowales


RE: Wprowadzenie ograniczenia - twnt22 - 17-07-2015 07:10

(17-07-2015 07:08)Fricooo napisał(a):  A to nie jest tak ze shorte, adfly itd. zaliczaja po 5 wejsc z jednego IP w jeden link?
Bynajmniej wydaje mi sie ze wlasnie tak jest, a dostales takie PW bo pytanie nie do konca sprecyzowales
Z tego co ja wiem to nie.


RE: Wprowadzenie ograniczenia - Begrezen - 17-07-2015 07:35

(17-07-2015 06:59)twnt22 napisał(a):  Ograniczyłoby to także takich spamerów, jak Begrezen, który ma pięćdziesiąt postów dziennie.

Tyle było, ale gdy tylko Hybrid mi o tym powiedział zaprzestałem korzystania z tego działu. Skąd mogłem wiedzieć, że oni z tego kasy nie mają, jak sie wejdzie na więcej niż 5 linków? Ja wszystko poprawnie zawsze wykonywałem, ale i za to mi się oberwało xD Też jestem za tym, aby coś zrobić z tym działem refback Smile


RE: Wprowadzenie ograniczenia - BartekHelp - 17-07-2015 07:48

Najlepiej usunąć aby earnerzy na "B" nie zdobywali reputacji za nic Big Grin


RE: Wprowadzenie ograniczenia - ClassAxion - 17-07-2015 08:05

@up Ale tylko refback za reputy lecz poskutkuje to tym ze beda same konkursy na 1 FG gdzie trzeba dac reputa :x


RE: Wprowadzenie ograniczenia - twnt22 - 17-07-2015 08:13

(17-07-2015 08:05)ClassAxion napisał(a):  @up Ale tylko refback za reputy lecz poskutkuje to tym ze beda same konkursy na 1 FG gdzie trzeba dac reputa :x
Zgodnie z nowym regulaminem FG (sprzed ~tygodnia). Konkurs na FG z reputacjami musi mieć nagrody na co najmniej 50 FG.


RE: Wprowadzenie ograniczenia - ClassAxion - 17-07-2015 08:27

(17-07-2015 08:13)twnt22 napisał(a):  
(17-07-2015 08:05)ClassAxion napisał(a):  @up Ale tylko refback za reputy lecz poskutkuje to tym ze beda same konkursy na 1 FG gdzie trzeba dac reputa :x
Zgodnie z nowym regulaminem FG (sprzed ~tygodnia). Konkurs na FG z reputacjami musi mieć nagrody na co najmniej 50 FG.

Dobrze wiedziec, lecz nie mozna sie ograniczac tylko do FG.