Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z instalacją motywów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: problem z instalacją motywów (/Temat-problem-z-instalacja-motywow-117851)



problem z instalacją motywów - boss_ag - 16-07-2015 22:21

Witam
Pobrałem dzisiaj 2 theme'y, landing page'e, wersje nulled. Ciesząc się, ze w końcu znalazłem szablon, i po jego personalizacji ruszę z $, zalogowałem się poprzez panel administratora i czym prędzej przeszedłem do instalacji motywów.
Ku mojemu zdziwieniu po uploadzie plików wyskakuje mi błąd :/ Screen z tego nieprzyjemnego alertu przedstawiam ponizej Wink

[Obrazek: 24209007606410347004.jpg]

Próbowałem tez instalacji przez FTP, ale efekt podobny, ale nieco inny. Tym razem wyświetla się monit o treści "brak arkusza stylów" Big Grin

Bardzo bym prosił kogoś oblatanego w WP o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. To dopiero mój drugi dzień na WP, dlatego proszę o wersje "for dummies" Big Grin

EDIT: W bazie wiedzy hostingera znalazlem takie info. "Niestety nie mogą Państwo edytować php.ini
Większość ustawień PHP może być jednak zmieniona przy użyciu wartości php_flag w pliku .htaccess oraz funkcji PHP ini_set(), ini_alter()."


RE: problem z instalacją motywów - Gremquen - 16-07-2015 22:30

Jeśli wrzuciłeś przez ftp i w panelu wyskoczył bład z arkuszem stylów, to znaczy, że coś źle wgrałeś.
Zobacz jak są inne szablony wgrane, wgraj swój z takim samym układem.
Mozę go nie wypakowałeś czy coś w tym stylu.

Jeśli jednak będziesz potrzebował pomocy, to mogę sprawdzić dokładnie jak to u ciebie na serwerze wygląda > PW.

Pozdrawiam


RE: problem z instalacją motywów - daniel42na - 16-07-2015 22:31

Po pierwsze pobierając i instalując nulledy i inne syfy sam na siebie bicz kręcisz, lepiej znajdz jakis darmowy i bezpieczny szablon, ale jeśli już musisz ten to...
Błąd mówi, że ilość danych jakie chcesz wysłać nie przejdzie, zainstaluj szablon przez ftp, wrzuć do wp-content/themes i wtedy go uruchom.
Błąd o treści "brak arkusza stylów" może mówić o tym, że szablon nie posiada pliku style.css w głównym katalogu szablonu, to jest MUS aby szablon ruszył.
Szablon na pewno posiada taki plik, tylko niepoprawnie go rozpakowałeś(np. o 1 katalog za głęboko). Zadbaj o to aby struktura katalogów była taka:
"wp-content/themes/nazwaszablonu/pliki"
jako pliki rozumiem index.php/style.css/page.php/functions.php i reszte plików oraz katalogów szablonu.