Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zielony chce zielonych od Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zielony chce zielonych od Youtube (/Temat-Zielony-chce-zielonych-od-Youtube-117837)

Strony: 1 2 3


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - DawidMoney - 16-07-2015 22:22

Powodzenia wkrótce będziesz miał większe zarobkiSmile


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - djram - 17-07-2015 06:03

(16-07-2015 21:51)eciver napisał(a):  Jaki CTR przy tych ~50k views'ów? Kategoria w tym przypadku nie ma wielkiego znaczenia moim zdaniem. Przy tego typu kanałach ludzie raczej przez przypadek klikają w reklamy chcąc je wyłączyć. Zawsze można im to trochę jeszcze utrudnić. Wink

[Obrazek: 45067404502063094410.jpg]


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - djram - 17-07-2015 21:00

Dzień przerwy, czas na piwerko Big Grin

Zarobek podskoczył do 1,07 $ ale i tak spodziewałem się lepszego wyniku po prawie 70 000 wyświetleń wszystkich filmików. Jutro wieczorem aktualizacja, rano będę działa i szukał viralnego filmiku.

Jeśli ktoś jest chętny do pomocy zapraszam na PW, interesuje mnie zdobywanie wyświetleń z innych krajów i podwyższenie zarobków


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - djram - 18-07-2015 16:42

Dzisiaj rano poświęciłem trochę czasu na przeglądanie filmów, znalazłem jeden dość ciekawy filmik. Wrzuciłem go około godziny 11

Na tą chwile statystyki prezentują się tak

[Obrazek: 5hld77.jpg]

Zarobki 1,17 $

W dalszym ciągu problem z wyświetleniami z innych krajów. Próbuje dodawać filmiki na 9gag.tv ale nic nie idzie.

Większość popularnych stron z filmikami w USA ma własny upload filmów i nie ma możliwość dodania z youtube


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - full2000 - 18-07-2015 18:35

Powodzenia @[djram] swojego czasu całkiem nieźle ci szło w ppa i z tego co widziałem w ppi też dawałeś radę.


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - Adriann - 19-07-2015 13:57

Powodzenia Big Grin !!!


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - djram - 20-07-2015 15:45

Kolejny dzien za mną a raczej podsumowanie weekendu.

Ostatni filmik jaki wrzuciłem po kilku godzinach prezentował się tak

[Obrazek: 5hld77.jpg]

aktualnie staty prezentują sie tak

[Obrazek: 2jflu6.jpg]

Zarobki: 1,87 $

Probowałem promować filmik nazagranicznych serwisach social bookmarks, ale niestety bez efektu ...


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - djram - 24-07-2015 07:26

W tym tygodniu miałem mało czasu na wszystko. Ale to nawet dobrze mogłem na spokojnie zobaczyć statystyki filmów.

Film w kategorii "Zwierzęta" mający mniej wyświetleń zarobił więcej niż film z "Humor"


Wyświetlenia kanału
[Obrazek: jk95ne.jpg]
Zarobki
[Obrazek: qngpgu.jpg]

Niestety bardzo mała ilość wyświetleń gdzie pojawiają się reklamy
[Obrazek: a3rj2u.jpg]

Jeśli ktoś ma wiedzę jak to poprawić, proszę o PW


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - Hyuek - 27-07-2015 20:57

kurcze, djram zmotywowałeś mnie do powzięcia podobnej taktyki
[Obrazek: 90EKXcP.png]
między 14-18 zrobił sie z tego istny viral nawet sam el gimper komentował ten filmik az do czasu az zostal usuniety

niemniej jednak bardzo ciekawy dziennik, bardzo ale to bardzo jestem ciekaw twoich przyszlych rezultatow Smile


RE: Zielony chce zielonych od Youtube - BennQu - 27-07-2015 21:46

Kurcze wyświetleń tak dużo,a tak mało hajsiku. Może dodać jakiegoś suba do opisuSmile