Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? (/Temat-Jak-sprawdzic-ile-dni-zostalo-mi-do-wyklikiwania-reklam-na-lucrelab-117789)



Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Mroczek - 16-07-2015 11:45

Jak sprawdzić ile dni zostało mi do wyklikiwania reklam na lucrelab?


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - rafi213 - 16-07-2015 11:53

jak ile dni ?? jeśli się tam zapisałeś to reklamy płatne są od pondz do piątku a we wszystkie dni tygodnia są aktywacyjne 9 x 25 LP. chyba źle sformuowałeś swoje pytanie lub nie wiesz o co pytasz Smile


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Make it - 16-07-2015 11:55

W glownej zakladce maszWink tam mas days left czy costakiego zerknij Wink nad grupą itp itd

Dokładniej masz tam "global information" w dashboardzie


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Mroczek - 16-07-2015 11:56

to ?
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Make it - 16-07-2015 12:00

Tak to to Wink

Chyba ze chodzi ci o timery do reklam juz przypisanych


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - rafi213 - 16-07-2015 12:41

ale tak na marginesie: to jest liczba dni która pozostała do utraty twojej aktywności a nie : "Jak sprawdzić ile dni zostało mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? " dlatego się nie domyśliłem Smile


RE: Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Mroczek - 16-07-2015 14:52

jak wymienic labpointsy na $?


Jak sprawdzic ile dni zostalo mi do wyklikiwania reklam na lucrelab? - Artinesse - 26-02-2018 22:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.