Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Masowe SMSy, bramka SMS, jaka (/Temat-Masowe-SMSy-bramka-SMS-jaka-117785)



Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - saper82 - 16-07-2015 09:05

Witam

Chce w celach niezarobkowych wysyłać bardzo podobne do siebie SMSy, cztery razy tygodniowo po 100 smsów. Odbiorcami są moi znajomi, którzy chcą być informowani o pewnych sprawach.

Mam stronę WWW z bazą numerów, obecnie łączę się ona poprzez API z jedną z bramek SMS, właściciele bramki udostępnili mi ją za darmo, ale coraz częściej ona nie działa, więc chcę ją zmienić.

Myślałem o własnej bramce SMS, postawionej na Raspberry Pi z modem GSM, ale operatorzy GSM zaraz zablokują mi kartę SIM, nie znam sztuczek co zrobić by nie dostać takiej blokady.

Jakieś rady?


RE: Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - jamroczik - 16-07-2015 12:09

Sa serwisy do wysyłki masowej sms także na naszym rynku, nie chcę robić reklamy ale mozęsz sobie pogooglować. Z praktyki wiem, ze limit wysyłki sms to ok 200, później większość operatorów zablokuje kartę sim.


RE: Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - saper82 - 16-07-2015 14:26

Ceny w serwisach do masowej wysyłki zaczynają się od 3gr brutto za SMS, jeśli nie mam na tym zarobku to mija się to z celem.

Jest kilka stron z darmowymi bramkami sms, nie mówię tu o stronach operatorów GSM. Oni muszą mieć jakiś sposób na ominięcie blokad, albo mają wujka w centrali GSM, i to raczej będzie ta opcja.


RE: Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - ClassAxion - 16-07-2015 14:32

Jesli podczas wysylania smsa z bramki nie masz captchy to da sie zrobic api.


RE: Masowe SMSy, bramka SMS, jaka - saper82 - 16-07-2015 17:28

Właśnie o tym pomyślałem, znalazłem trzy działające strony z bramką sms, bez captchy, sam prosty formularz. Wystarczy przez CURLa wysłać formularz wykorzystując proxy. CURLa i formularze wiem co i jak, a użycie do tego proxy poduczę się.

Domyślam się że właściciele bramek mogą się kapnąć po jakimś czasie że coś jest nie tak, zbanować nr. telefony odbiorców, ale pokombinować nie zaszkodzi.