Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Substancje nootropowe jako legalny doping mózgu?[neopept] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Substancje nootropowe jako legalny doping mózgu?[neopept] (/Temat-Substancje-nootropowe-jako-legalny-doping-mozgu-neopept-117775)



Substancje nootropowe jako legalny doping mózgu?[neopept] - Damkofr - 15-07-2015 22:40

Podejrzewam że już spotkaliście się z informacjami na temat leków nootrpowych. Na początek może wkleje o co chodzi mniej więcej. Wiem że każdy ma googla ale nie każdemu chce się go używać. Chcę zaznaczyć że tego typu substancje są w pełni legalne w Polsce i traktowane jako suplementy.

Leki nootropowe:

Są to substancje poprawiające funkcje poznawcze, głównie poprzez wpływ na układ AMPA / NMDA. Mają poprawiać wydajność mózgu, głównie pamięć, koncetrację, orientacje w terenie.

Najpopularniejszym lekiem jest neopept:
Teoretycznie jest 1000 razy mocniejszy od Piracetamu, w praktyce jest od niego o wiele lepszy. Dziala mocniej od piracetamu przy mniejszej ilosci skutkow ubocznych(bol glowy).
Lek ten poprawia pamiec i koncetrację, terapeutyczne dzialanie pojawia sie po 2 tygodniach. Poprawia funkcje poznawczę. Zazywanie leku Skutkuje usprawnieniem zapamiętywania i przypominania, koncentracji uwagi oraz poprawą sprawności psychofizycznej.

Dobra ogólnie to lek został opatentowany przez naukowców w Rosji a przebadany w USA. Lek podobno jest bardzo popularny w USA i Rosji a coraz bardziej w Europie. Neopept w Polsce jest conajmiej od 5 lat. Opinie o tej substacji są dosyć przekonujące, podobno zależy od organizmu. NIektórzy twierdzą że to efekt placebo inni że naprawdę działa. Czytałem troche o tym i naprawdę dużo ludzi potwierdza działanie. Podobno bardzo dobrze wpływa na myślenie, koncentrację, motywację, orientacje w terenie.

Trzeba dodać że substancja ta jest bezpieczna. Praktycznie zerowe skutki uboczne oraz brak uzależnienia od substancji. Nie wiadomo do końca jak jest z tolerancją organizmu na ten lek ponieważ jest to bardzo ciężko stwierdzić. Po 2-3 miesiącach stosowania należy zrobić 1-2 miesiace przerwy, głównie dlatego aby nie ucierpiała pamięć krótkotrwała oraz nie doszło do rozregulowania układów hormlonalnych. Może nasilać działanie używek typu kofeina, alkochol a w szczególności amfetaminy.

Nie znam się na tym ale z tego co czytałem to wpływa na neuroprzekaźniki w mózgu dzięki czemu mózga ma pracować na wyższych obrotach bez przemęczenia.
Czytałem wiele opini studentów i większość potwierdza że musi coś w tym być. Niektórzy są zachwyceni. Należy trenować mózg (nauka w szkole/studiach wystarczy) w innym wypadku efekty mogą być tylko na początku.

Podobno najlepsze efekty mają ci mają "sprane głowy" przez narkotyki.
Jednym z największych problemów jest dostać ten lek w oryginalnej postaci czyli tabletek w rosyjskim opakowaniu. Jest tego sporo na allegro jednak w większości jest to proszek a niektórzy wątpią w czystość. Znalazłem aptekę polską z witaminami/suplementami gdzie można kupić neopept w tabletach jednak też nie jest w oryginalnym opakowaniu.

Gadałem 2 tyg temu ze studentem przez gg ktory to stosował bo byłem ciekawy efektów. Mówił że zdecydowanie łatwiej mu się myśli, wykonuje zdania. Mówi że uczy się mu się przyjemniej a wcześniej nauka to męka. Nie wiem czy to efekt placebo czy działa. Nie mogę wyrazić swojej opinii ponieważ nie próbowałem.
Idę na studia i chciałbym od września testować ten produkt.

Poczytajcie sobie w necie o więcej info. Na hypereal i sfd teamty mają ponad 300 strony o neopepcie.


RE: Substancje nootropowe jako legalny doping mózgu?[neopept] - Arivi - 04-10-2015 14:46

(15-07-2015 22:40)Damkofr napisał(a):  Idę na studia i chciałbym od września testować ten produkt.

@[Damkofr]
Przetestowałeś już? i jak efekty?