Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce (/Temat-Poradnik-Partyzantka-oraz-zaplecze-czyli-zarabianie-dzieki-pewnej-prostej-sztuczce-117773)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Mikey - 24-07-2015 12:40

Zakupiłem poradnik, dzisiaj postaram się coś zarobić, zobaczymy jak to wyjdzie.


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 24-07-2015 12:50

@fusek myśle że w tej chwili jeszcze nie musze się bać jeśli chodzi o ograniczanie sprzedaży, sztuczka działa na każdy program Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Ando - 24-07-2015 17:00

Co prawda tego poradnika nie kupiłem bo facebook to nie mój obszar zarabiania ale z ręką na sercu mogę napisać, że poradnik zwróci się każdemu. Wiem to bo kupiłem już nie jeden poradnik Epica i za każdym razem wychodziłem na "+" więc ten zakup to na prawdę dobra inwestycja! Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 24-07-2015 20:13

Cóż, to dobra inwestycja głównie dlatego że bardziej niż na kasie zależy mi na tym by kupujący również byli usatysfakcjonowani ^^


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - zbyszeq - 26-07-2015 18:08

Kupiłem i w sumie powiem szczerze, że jedna mała sztuczka a konwersja z 4 wzrosła do 7.
Czyli z samej konwersji zwróciło się za poradnik - serdecznie mogę polecić Smile
Polecam szczególnie tym którzy spamują po grupach albo mają bezpośredni kontakt z ofiara - wtedy sprawdza się bardzo dobrze Smile.


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Miczek - 26-07-2015 19:36

Jeżeli nie działałem nigdy na facebooku to dam radę odnaleźć sie w tym poradniku?


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 26-07-2015 20:19

Tak, dasz rade, sama Szykiryki pisała że nawet osoba która nigdy nie pracowała na fb powinna sobie poradzić Smile
Gdyby jednak były problemy, w pakiecie masz moją pomoc Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Hybrid1990 - 26-07-2015 20:34

(24-07-2015 20:13)EpicBlank napisał(a):  Cóż, to dobra inwestycja głównie dlatego że bardziej niż na kasie zależy mi na tym by kupujący również byli usatysfakcjonowani ^^

no ja nie wiem, zakaz sprzedaży na konkurencyjnym forum sugeruje że na kasie też ci bardzo zależało Lol


@edit
@down
taki, że robisz z siebie "ochy i achy", a tak naprawdę jesteś fałszywy.

wytłumaczyłeś ? beka nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w ten tani blef o bracie

faktycznie nie zależy ci na kasie, sprzedażą poradników zajmujesz się w wolnych chwilach dla zabawy Undecided


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 26-07-2015 20:46

Hybrid, nie rozumiem, jaki ty masz do mnie problem? pokerface
Tłumaczyłem w ostatnim temacie powód dla którego mam tam "zakaz", jeśli masz do mnie jakiś problem, zapraszam na pw albo na gg, nie rób tutaj nie potrzebnego spamu, bo nic raczej nie wnosisz do tematu. Chyba że masz jakieś zarzuty, w takim wypadku pisz śmiało do admina beka
Also Exclamation


[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Kamil * PPP - 27-07-2015 19:15

Recenzja:

Bardzo dobry poradnik, napisany bardzo prostym językiem, każdy sobie poradzi... ! Sam nie działałem wiele na facebooku, a jednak sobie radze... Big Grin Poradnik polecam każdemu, a szczególnie tym którzy nie lubią po prostu bezmyślnie spamić... Smile Poradnik jest ZŁOTY ! Cena GROSZE !

Ocena: 11/10 ! Smile

Pozdrawiam Kamil * PPP