Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce (/Temat-Poradnik-Partyzantka-oraz-zaplecze-czyli-zarabianie-dzieki-pewnej-prostej-sztuczce-117773)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 22-07-2015 16:26

Cóż, jeszcze wiele razy was zaskoczę Big Grin


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - damko123 - 22-07-2015 19:46

Witajcie.

Poradnik zakupiłem, metody dotąd nie znałem. Cóż mogę powiedzieć.. Prosty sposób a konwersja skoczy niesamowicie Wink

Nie wiesz czy kupić? Kup nie czekaj bo czas ucieka a poradnik na pewno odrobisz Wink

Polecam EpicBlank'a bo to człowiek który pomoże i się dogada Wink


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 22-07-2015 21:19

Dziękuje za recke ^^


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - szykiryki - 23-07-2015 16:00

Zakupiłam dzisiaj poradnik.
Podkreślę, że recka pisana z perspektywy osoby, która do tej pory NIE ZARABIAŁA w ogóle na FB jesli chodzi o suby (Ci, ktorzy mnie troche znają, wiedzą, że wyznaję inne źródła ruchu) Wink.
Poradnik napisany bardzo rzeczowo, także nawet taki fejsowy laik jak ja wszystko skumał w mig.
Epic ekspresowo reagował na moje pytania, kontakt na 6+.

Metoda nie była mi znana, nie przewinęła mi się również tutaj przez forum (chyba Wink).
Mamy dokładnie rozpisane 3 strategie działania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja skupiłam się na partyzantce, tj. metodzie bez żadnego zaplecza (bo skąd miałam je mieć Tongue?). No dobra, mialam jedno, stare nieużywane konto na Fb.

Musiałam trochę powalczyć z linkami LM , ale w końcu się udało i to wynik na szybko (ok. godzina pracy):

[Obrazek: T0Imdbs.png]

Osobny link stworzyłam na LM, żeby mi się nie mieszało z moimi zarobkami. Konwersja ~8%.
Okazuje się więc, że mimo mojego sceptycznego podejścia do FB, mozna, dzieki tej metodzie, naprawde spoooooro wyciągnąć. W wolnym czasie na pewno zdecyduje się na zbudowanie większego zaplecza i wykorzystywanie triku Epica! Polecam.


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 23-07-2015 16:40

Dziękuje za recenzje Smile
Swoją drogą, 3 strona tematu a sposób jeszcze nie wyciekł... Zarabiam.com, jestem z ciebie dumny.
Big Grin


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Lavilare - 23-07-2015 16:44

@Szykiryki

Pochwalisz się jak Ci się udało ogarnąć linki LM? Ja walczę, walczę i wywalczyć nie mogę Big Grin


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - szykiryki - 23-07-2015 16:47

Lavilare, poszlo pw Wink

P.s. masz pelne pw. Odezwij sie jak wyczyscisz Wink


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Lavilare - 23-07-2015 17:05

Szykiryki
Gotowe Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - bartek9330 - 23-07-2015 18:20

Lepiej korzystając z tej "sztuczki" korzystać z programów sub sms czy premium? Jest jakaś różnica?


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Eliteman - 23-07-2015 18:58

Czy można ewentualnie zamówić poradnik i zapłacić dopiero w poniedziałek? Obecnie bez hajsu jestem a chętnie bym zakupił Smile