Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce (/Temat-Poradnik-Partyzantka-oraz-zaplecze-czyli-zarabianie-dzieki-pewnej-prostej-sztuczce-117773)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - PETERILLUSION - 21-07-2015 16:37

a przydadza sie wlasne duze fp biorac pod uwage zasiegi postow ktore raz sa bliskie zeru raz zajebiste?


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 21-07-2015 16:49

Tak, przydadzą się Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - dedzior228 - 21-07-2015 18:59

Recenzja:

Zaczynając czytać poradnik na wstępie już zaczyna robić się ciekawie, bo w moim przypadku sposobu nie znałem. Autor daje nam 3 gotowe pomysły/nisze jak wykorzystać sposób i do jakich ludzi kierować. Mimo tych gotowców, przy minimalnym wytężeniu szarych komórek od razu można zauważyć, że można wszystko to co w poradniku wykorzystać na wiele sposobów, wszystko zależy od nas, potencjał jest duży, a pomysł uniwersalny.

Ważnym elementem jest też praktycznie całodobowa pomoc od EpicBlank, która zawsze przyniesie pozytywny skutek. To nie mój pierwszy poradnik kupiony od tego autora i zawsze spotykam się z wyczerpującą pomocą, choćbym nawet nie wiem jak truł dupę. Poradnik polecam szczególnie osobą, które mają własną grupę osób i nie wiedzą co z nią zrobić(niekoniecznie dużą).

Pozdrawiam


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - jacplac - 21-07-2015 22:43

Q wiec czas na recenzję Odemnie.
Jest to drugi poradnik kupiony przezemnie od Epic i poraz drugi wiem ze opłacało się inwestować, poradnik jest czytelny wręcz powiedziałbym ze nawet człowiek z jakimś zespołem by to zrozumiał.... nisze są w jak najlepszym porządku wytłumaczone, trik powiem szczeze raz go widziałem, lecz pierwszy raz pomyślałem ze może mieć takie zastosowanie
. Co do zarobków wstawiłbym SS ale jestem na telefonie 4 leady wpadły od spamu juz po Godz a wystarczyło puścić konto na 100 grup. Myślę że jeżeli ktoś by robił przez tydzień zaplecze tak jak jest w poradniku opisane to mógłby spokojnie minimum 3x wartości poradnika w weekend wyciągnąć

pozdrawiam

Q wiec czas na recenzję Odemnie.
Jest to drugi poradnik kupiony przezemnie od Epic i poraz drugi wiem ze opłacało się inwestować, poradnik jest czytelny wręcz powiedziałbym ze nawet człowiek z jakimś zespołem by to zrozumiał.... nisze są w jak najlepszym porządku wytłumaczone, trik powiem szczeze raz go widziałem, lecz pierwszy raz pomyślałem ze może mieć takie zastosowanie
. Co do zarobków wstawiłbym SS ale jestem na telefonie 4 leady wpadły od spamu juz po Godz a wystarczyło puścić konto na 100 grup. Myślę że jeżeli ktoś by robił przez tydzień zaplecze tak jak jest w poradniku opisane to mógłby spokojnie minimum 3x wartości poradnika w weekend wyciągnąć

pozdrawiam


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 21-07-2015 22:48

Pisanie telefonem boli.. Znam to ^^
Dzięki za recke Wink


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - zjadamkredki - 21-07-2015 23:18

Kupiłem poradnik i powiem, że samą czynność zastosowaną w tym tricku znałem, ale nie przeszło mi nawet przez głowę, że można ją w taki sposób wykorzystać Big Grin
Poradnik napisany czytelnie, a trochę ich od EpicBlanka już kupiłem i kontakt z nim był zawsze bardzo dobry, a co do jego poradników to na każdym bez problemu się odkułem. Zaczynam zaraz działać i jutro wstawiam screen z zarobku.


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 21-07-2015 23:50

Dzięki, i czekam na fotke z pierwszych zarobków Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - lkserwis - 22-07-2015 07:19

Hmm, widze pozytywne recenzje. Wiec wezme, podaj dane do przelewu na priv :-)


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 22-07-2015 11:57

Wysłane ^^


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Pitek236 - 22-07-2015 13:26

Cóż, to już chyba mój drugi kupiony poradnik od EpicBlanka, i już drugi raz jestem pozytywnie zaskoczony . Pracuje na facebooku już chyba drugi rok, a pomimo tego że myślałem że wiem już wszystko, sposób mnie zaskoczył. Gdybym poznał tą metode dwa lata temu... Teraz pewnie pływałbym jachtem Teraz po godzinie zarabiania na partyzantce mam już prawie stówkę, dzisiaj wieczorem jeszcze spróbuje porobić zaplecze. Poradnik polecam każdemu, szczególnie tym którzy myślą że z fb nie da się już nic wycisnąć