Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce (/Temat-Poradnik-Partyzantka-oraz-zaplecze-czyli-zarabianie-dzieki-pewnej-prostej-sztuczce-117773)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


[Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 15-07-2015 22:28

Poradnik: Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce.
Opis:
Jest to poradnik dotyczący zarabiania na facebooku, poradnik ten jest skierowany zarówno do osób początkujących jak i tych zaawansowanych. Dodatkowo jest w nim zawarta pewna sztuczka, dzięki której nawet jeśli nie skorzystacie z zawartych w poradniku instrukcji, a pracujecie na facebooku, na 100% będziecie usatysfakcjonowani. Korzystamy z programów partnerskich takich jak "pobieranie". Jednak poradnik nie ogranicza tylko do tego programu. Pracować sposobem na "partyzantke" można zaraz po przeczytaniu poradnika, co do budowania zaplecza, pierwsze poważne zarobki widać po około 2 tygodniach, ale później to już leci praktycznie z automatu. Zaplecze w innym rodzaju może pomóc (sztuczke możemy wykorzystać np na fanpage, więc jeśli ktoś ma to może tam spróbować). Inwestycje mogą być przydatne (na np kupno kont na facebooku). Mój poradnik cechuje głównie duża konwersja. Ogólnie prócz poradnika oferuje pełny support na gg, praktycznie cały czas od 10.00 rano do 4.00. Oczywiście zdarza się że czasem mnie niema, jednak ogólnie można liczyć na pomoc z mojej strony Smile
Cena:
100 zł a jeśli kupiłeś poprzedni poradnik to dostajesz ten z 30% zniżką. Poprzedni poradnik to: http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313
Kontakt:
Moje gg: 53532896 (jestem praktycznie cały czas) pisać można również na forum na którym też jestem praktycznie 24/7.
Zapłata:
Paypal lub konto bankowe Smile

Recenzje innych użytkowników:

Dedzior228
Recenzja:

Zaczynając czytać poradnik na wstępie już zaczyna robić się ciekawie, bo w moim przypadku sposobu nie znałem. Autor daje nam 3 gotowe pomysły/nisze jak wykorzystać sposób i do jakich ludzi kierować. Mimo tych gotowców, przy minimalnym wytężeniu szarych komórek od razu można zauważyć, że można wszystko to co w poradniku wykorzystać na wiele sposobów, wszystko zależy od nas, potencjał jest duży, a pomysł uniwersalny.

Ważnym elementem jest też praktycznie całodobowa pomoc od EpicBlank, która zawsze przyniesie pozytywny skutek. To nie mój pierwszy poradnik kupiony od tego autora i zawsze spotykam się z wyczerpującą pomocą, choćbym nawet nie wiem jak truł dupę. Poradnik polecam szczególnie osobą, które mają własną grupę osób i nie wiedzą co z nią zrobić(niekoniecznie dużą).

Pozdrawiam
===============================================
JacPlac
A wiec czas na recenzję Odemnie.
Jest to drugi poradnik kupiony przezemnie od Epic i po raz drugi wiem ze opłacało się inwestować, poradnik jest czytelny wręcz powiedziałbym ze nawet człowiek z jakimś zespołem by to zrozumiał.... nisze są w jak najlepszym porządku wytłumaczone, trik powiem szczerze pierwszy raz go widziałem, lecz pierwszy raz pomyślałem ze może mieć takie zastosowanie.
Co do zarobków wstawiłbym SS ale jestem na telefonie 4 leady wpadły od partyzantki już po godzinie. Myślę że jeżeli ktoś by robił przez tydzień zaplecze tak jak jest w poradniku opisane to mógłby spokojnie minimum 3x wartości poradnika w weekend wyciągnąć.

pozdrawiam
================================================
Zjadamkredki
Kupiłem poradnik i powiem, że samą czynność zastosowaną w tym tricku znałem, ale nie przeszło mi nawet przez głowę, że można ją w taki sposób wykorzystać Big Grin
Poradnik napisany czytelnie, a trochę ich od EpicBlanka już kupiłem i kontakt z nim był zawsze bardzo dobry, a co do jego poradników to na każdym bez problemu się odkułem. Zaczynam zaraz działać i jutro wstawiam screen z zarobku.
=================================================
damko123
Witajcie.

Poradnik zakupiłem, metody dotąd nie znałem. Cóż mogę powiedzieć.. Prosty sposób a konwersja skoczy niesamowicie Smile

Nie wiesz czy kupić? Kup nie czekaj bo czas ucieka a poradnik na pewno odrobisz Cool
Polecam EpicBlank'a bo to człowiek który pomoże i się dogada Smile
=================================================
Szykiryki
Zakupiłam dzisiaj poradnik.
Podkreślę, że recka pisana z perspektywy osoby, która do tej pory NIE ZARABIAŁA w ogóle na FB jesli chodzi o suby (Ci, ktorzy mnie troche znają, wiedzą, że wyznaję inne źródła ruchu) Wink.
Poradnik napisany bardzo rzeczowo, także nawet taki fejsowy laik jak ja wszystko skumał w mig.
Epic ekspresowo reagował na moje pytania, kontakt na 6+.

Metoda nie była mi znana, nie przewinęła mi się również tutaj przez forum (chyba Smile).
Mamy dokładnie rozpisane 3 strategie działania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja skupiłam się na partyzantce, tj. metodzie bez żadnego zaplecza (bo skąd miałam je mieć Tongue?). No dobra, mialam jedno, stare nieużywane konto na Fb.

Musiałam trochę powalczyć z linkami LM , ale w końcu się udało i to wynik na szybko (ok. godzina pracy):

[Obrazek: zarobeeeek1.jpg]
Osobny link stworzyłam na LM, żeby mi się nie mieszało z moimi zarobkami. Konwersja ~8%.
Okazuje się więc, że mimo mojego sceptycznego podejścia do FB, mozna, dzieki tej metodzie, naprawde spoooooro wyciągnąć. W wolnym czasie na pewno zdecyduje się na zbudowanie większego zaplecza i wykorzystywanie triku Epica! Polecam.
=================================================
Kamil * PPP
Recenzja:

Bardzo dobry poradnik, napisany bardzo prostym językiem, każdy sobie poradzi... ! Sam nie działałem wiele na facebooku, a jednak sobie radze... Big Grin Poradnik polecam każdemu, a szczególnie tym którzy nie lubią po prostu bezmyślnie spamić... Smile Poradnik jest ZŁOTY ! Cena GROSZE !

Ocena: 11/10 ! Smile

Pozdrawiam Kamil * PPP


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - nitram - 20-07-2015 20:40

RECENZJA

W paczce którą otrzymałem rzeczywiście znajduje się to wszystko o czym autor napisał wyżej w temacie.
Poradnik podzielony na 3 części z wykorzystaniem tego samego "tricku" na różne sposoby zarabiania na facebooku.
Same metody nie są raczej niczym nowym, jednak początkujący użytkownicy mogą nie być obeznane w tym temacie.
A może zdarzyć się i tak, że i zaawansowani użytkownicy w ten sposób jeszcze nie działali.

Praktycznie zaraz po zakupie można przejść do działania a nawet przy odrobinie szczęścia i odpowiedniej pracy już pierwszego dnia powinny wskoczyć pierwsze $ na nasze konto.

Głownie jednak wartość tego poradnik to owy "trick" dzięki któremu znacznie możemy zwiększyć swoje zarobki jeśli go odpowiednio użyjemy.
Drugim atutem jest pomoc jaką oferuje autor w bardo szerokim wymiarze czasowym.

Potwierdzenie umieszczone a temacie mało czytelne, warto dodać aktualizacje bardziej czytelnego screena która na pewno zachęci do zakupu.



RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - ostryy111 - 20-07-2015 22:17

Mógłbyś wrzucić screen z zarobków w większej rozdzielczości? Na tym mało co widać Wink


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 20-07-2015 22:32

Nitram dziękuje za recenzje Smile
Ostryy111, screen dodany, teraz już powinien działać ^^


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - GetGifts - 20-07-2015 22:51

@[EpicBlank] a co jeżeli komuś się nie zwrócił poradnik z dobrą zabawą


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 20-07-2015 22:56

Tak jak poprzednio, dostajesz zniżkę na ten poradnik i 40 zł Smile
Swoją drogą, my się chyba dogadaliśmy prawda? ^^


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - szykiryki - 21-07-2015 10:44

Czy poza fb mozna promowac? Czy poza fb wyzej wymieniony "trik, sztuczka" nie dziala?


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 21-07-2015 13:18

"Sztuczka" działa tylko i wyłącznie na facebooku Smile


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - ciastkO - 21-07-2015 14:31

Trzeba mieć fanpage ?


RE: [Poradnik] Partyzantka oraz zaplecze, czyli zarabianie dzięki pewnej prostej sztuczce - EpicBlank - 21-07-2015 15:12

Nie, nie trzeba Smile