Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chałupnictwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chałupnictwo (/Temat-Chalupnictwo-117703)

Strony: 1 2


Chałupnictwo - olekn1 - 14-07-2015 20:26

Część, orientuje się ktoś może z Was, czy można jakoś zarobić, robiąc coś w domu? Nie chodzi mi o zarabianie przez internet... Sprawa wygląda tak, że mój ojciec ma złamaną nogę i nie może pracować, ale chętnie by coś robił w domu (wątpię, że w ogóle jest to możliwe smutny np. składanie zapalniczek czy długopisów już śmierdzi z daleka, bo maszyny zrobią to taniej i o wiele szybciej itp.) Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Chałupnictwo - Fricooo - 14-07-2015 20:45

Moze skorzystaj z poradnika kolegi z forum: http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-w-twojej-okolicy-w-bardzo-krotk-116190


RE: Chałupnictwo - prelude - 14-07-2015 20:45

nie ma takiej opcji na 99,9% niestety :] chyba że potrafi szybko pisać, poprawnie językowo i ma tzw. lekkie pióro Wink to jako tekściarz - pewnie absurdalne, ale kto wie kim jest Twój tataSmile i dużo zdrówka i sprawnego gojeniaWink

Fricooo Big Grin no no, ze złamaną nogą może polatać po sąsiadachWink no chyba że odwali robótki ręczne a ktoś za niego poleci sprzedawaćSmile


RE: Chałupnictwo - Fricooo - 14-07-2015 20:51

Oj nie doczytalem dokladnie ^^ Zawsze on moglby sprzeawac a tata `tworzyc`. Ciezko cos konkretnogo zasugerowac


RE: Chałupnictwo - edikiu - 14-07-2015 20:53

zależy czy chcesz żeby coś zarobił czy żeby się czymś zajął, jak to drugie to fajna sprawa to poker online puść mu to https://www.youtube.com/watch?v=xEKUyGjH9FY&list=PLDIaW0UMTc50uLbcBHUXlFybs1qEBjn0t najpierw niech pogra trochę na wirtualnych a potem niech wpłaci coś i na niskich sumach gra. Jak oglądniesz to to zobaczysz że wiele osób sobie na tym dorabia starszych/młodszych/pracujących/studiujących itd.


RE: Chałupnictwo - szeq00 - 14-07-2015 21:28

haha praca chałupnicza poker, jeszcze może być odwrotny skutek . Grałem setki turniej na żywo parę. Uwierz zarabianie na pokerze nie jest proste . Filmik tego nie nauczy


RE: Chałupnictwo - matig - 14-07-2015 22:06

Może jeszcze ruletkę zaproponujcie mu jako pracę chałupniczą beka
Prelude dobrze napisał ... pisanie artykułów - tekstów, ewentualnie promowanie jakiś pp.
Bo z typowych prac chałupniczych z jakimi się spotkałem w swoim życiu, to jedynie wiarygodne i pewne są zlecenia na overloki, przeszycia, itp. ... ale raczej nie jest to praca dla faceta.
Typu składanie długopisów, zapalniczek - KAŻDA TO OSZUSTWO.
Chwilka logicznego myślenia - w dobie wysokiego bezrobocia - jakiemu producentowi (zleceniodawcy) opłaca się wysłać towar i płacić koszty wysyłki, jakby za rogiem na swoim podwórku miał rzeszę chętnych do takiej pracy.


RE: Chałupnictwo - szyweg - 14-07-2015 22:17

@[olekn1] A copywriting ? Wiem, że miało być nie związane z internetem ale np https://www.textbookers.com/ jest dość proste w obsłudze no i myślę, że spokojnie byś tacie wytłumaczył o co chodzi. Sprawa jest prosta, pisze się teksty od precli po bardziej profesjonalne, bez pośpiechu, po kilkanaście tekstów dziennie przychodzi, oczywiście nie trzeba wszystkich pisać tylko sobie wybierasz. Wystarczy umieć pisać na klawiaturze (może być powoli) bo nic tam na czas nie robisz. Smile Pożycz tacie szybkiego powrotu do zdrowia !


RE: Chałupnictwo - rachman - 14-07-2015 23:13

Pany... gość pyta o pracę chałupniczą dla osoby troszkę starszej więc nie wiadomo czy kumatej w internety. Warto byłoby to wyjaśnić co tata potrafi na kompie bo można wtedy polecić pisanie płatne, promowanie programów partnerskich ale pewnie chodzi o ręczne robótki a tu sprawa trudniejsza... długopisy faktycznie śmierdzą. Kiedyś przetestowałem z kumplem 2 oferty tego typu i obie naciąganie na małe koszty by nie iść na pały zgłaszać. Szkoda nerw. W domu jak nie przy komputerze to raczej ciężko zarobić chyba że napiszesz co tata potrafi itd. Nawet rękodzieła sprzedawać to już praktycznie działalność gospodarcza więc też bez sensu się w to pakować... jakaś zleceniówka czy dzieło jak potrafi księgowe sprawy, papierkowe, czy... no i znów - wprowadzanie do kompa danych itp.


RE: Chałupnictwo - olekn1 - 14-07-2015 23:36

Czyli pozostaje tylko zarabianie przez internet, najpewniej copywriting...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i życzenia Smile Pozdro