Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpejdż pod SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fanpejdż pod SUB SMS (/Temat-Fanpejdz-pod-SUB-SMS-117688)

Strony: 1 2


Fanpejdż pod SUB SMS - Eliteman - 14-07-2015 15:42

1.Nazwa przedmiotu : Fanpejdż pod SUB SMS
2.Opis przedmiotu : Sprzedam fanpejdż, tematyka iphone, świetny do promocji sub sms/premium sms. 3 444 fanów, nigdy nie spamowany, w zasadzie prawie czysty, fani naturalni
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW, temat
5.Cena : 15zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : skrill, bank, paypal


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - Oceniamy - 14-07-2015 15:47

Poprosze Link

EDIT:

ZAZNACZ ZE WIĘKSZOŚĆ NA TYM FB TO NIE POLACY !


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - RadeKK - 14-07-2015 17:06

Ale przecież np. na Firesub są globalne oferty i automatycznie zmienia się język i leady też mogą wpaść pod warunkiem że osoby które polubiły fanpage nie są sztucznymi fanami Wink


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - selfie - 14-07-2015 17:13

(14-07-2015 17:06)RadeKK napisał(a):  Ale przecież np. na Firesub są globalne oferty i automatycznie zmienia się język i leady też mogą wpaść pod warunkiem że osoby które polubiły fanpage nie są sztucznymi fanami Wink

Nie każdy promuje programy FS więc warto by taka informacja była napisana.


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - Lotheo - 14-07-2015 17:20

Cena może i jest w porządku, ale FP nie jest zbyt atrakcyjny, bo ogranicza Nas do Firesuba, Hotcasha, albo do CPA Smile


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - Eliteman - 14-07-2015 19:43

no niekoniecznie Panowie, niekoniecznie... Na takich fanpejdżach już kiedyś zarabiałem krocie, a przy dobrym promowaniu liczba fanów automatycznie będzie wzrastać. Liczba fanów w tym przypadku bardzo podnosi konwersję a promować można poprzez płatne reklamy bądź po prostu promować post gdzie się da a 3,4k fanów już lepiej wygląda niż załóżmy 100 fanów Tongue

Kto działa na fanpejdżach wie o co mi chodzi Smile

A fani to całkowicie przez pomyłkę wyszli z całego świata a głównie z Indii, po pijaku reklamę fanpejdża chyba ustawiłem, że zamiast Polski kliknęło mi się Indie, dopiero po jakimś czasie się zorientowałem, że coś nie tak.

Nie znam się kompletnie na promowaniu iphone, fanpejdż miał być dla kogoś a że się kurzy to sprzedaję


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - bilon - 14-07-2015 20:08

link


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - promarian1970 - 15-07-2015 12:25

link prosze Smile


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - brozek123 - 16-07-2015 08:20

link na pw


RE: Fanpejdż pod SUB SMS - Eliteman - 17-07-2015 16:27

cena spada do 10zł Smile