Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-aplikacji-Snapchat-20-przychodu-na-szczytny-cel-117679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - xTKSD - 15-07-2015 23:32

No przecież to robisz Big Grin


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Pasza dla konia - 15-07-2015 23:57

Sprzedaje poradnik, a aplikacja to tylko część, która tak czy siak jest darmowa.

Kilka zdań ode mnie. A mianowicie czy moglibyście zamknąć swe szanowne mordy i przestać komentować? To jest jego poradnik, jego temat i jego sprawa. Z tego co się orientuje to za spamowanie w tematach jest warnik, więc po co ryzykować. Nawaliliście 4 strony shitstormu, a na jednej tylko są chętni do kupna. Do tego kolega chce pomóc choremu dziecku i i w dużej mierze dlatego sprzedaje ten poradnik. On potrzebuje tych pieniędzy, a wy odganiacie kupujących. Macie serca z kamienia czy wodogłowie? Tyle z mojej strony, życzę powodzenia w sprzedaży i mniej takich "niedowartościowanych earnerów" w tematach oraz zdrowia dla chłopaka Smile


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Mercz - 16-07-2015 15:55

Oj ja nic złego nie mówie. Tylko taka moja opinia. Sam z poradnikiem orłem nie byłem, okazało się, że jest on ogólnodostępny w innym dziale. Tylko wkurza mnie takie ceny i pisanie "20% na szczytny cel" jakby chciał tak bardzo mu pomóc (rodzinne powody) to by dał z 70% zapewne Wink Bądź chociaż te 50% Wink
Także niech nie zasłania się tymi 20%. Cena to jego sprawa. Tylko po co ten dopisek "20 % na szczytny cel"? To jego sprawa. Będzie ktoś chciał kupić poranik bo wydaje mu się dobry w tej cenie, to kupi, a nie by przekazać te 20%. Co innego, jakby zbierał te 80%, albo i 100% ze sprzedaży z poradników na małego Jakuba.
Nie zasłaniajmy biznesu kimś innym. Jeżeli chce pomóc naprawdę, to przekaże te 100%, bo pieniądze to nie wszystko (zamiast kupić bluzę, to przecież lepiej dać na małego Jakuba)
Cóż mimo wszystko powodzenia w sprzedaży.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Pmxq - 16-07-2015 19:58

(16-07-2015 15:55)Mercz napisał(a):  Oj ja nic złego nie mówie. Tylko taka moja opinia. Sam z poradnikiem orłem nie byłem, okazało się, że jest on ogólnodostępny w innym dziale. Tylko wkurza mnie takie ceny i pisanie "20% na szczytny cel" jakby chciał tak bardzo mu pomóc (rodzinne powody) to by dał z 70% zapewne Wink Bądź chociaż te 50% Wink
Także niech nie zasłania się tymi 20%. Cena to jego sprawa. Tylko po co ten dopisek "20 % na szczytny cel"? To jego sprawa. Będzie ktoś chciał kupić poranik bo wydaje mu się dobry w tej cenie, to kupi, a nie by przekazać te 20%. Co innego, jakby zbierał te 80%, albo i 100% ze sprzedaży z poradników na małego Jakuba.
Nie zasłaniajmy biznesu kimś innym. Jeżeli chce pomóc naprawdę, to przekaże te 100%, bo pieniądze to nie wszystko (zamiast kupić bluzę, to przecież lepiej dać na małego Jakuba)
Cóż mimo wszystko powodzenia w sprzedaży.

oj kolego, masz bardzo ciekawe podejście do sytuacji, z tego co wywnioskowałem to jesteś nastawiony tak " a dostane wypłatke 2 tysiączki to pójde i zaniose wszystko na biedne dziecko " Tongue Chłopak napisał poradnik i chce go sprzedać, to że oddaje 20% ze sprzedaży na rzecz dziecka to jego dobra wola i powinno się to doceniać Wink

poza tym dlaczego chcesz za niego decydować ile % ze sprzedaży ma oddać? Big Grin to jest przecież jego sprawa, jeżeli ktoś bierze udział w akcjach pomocy to sprawą każdego jest to ile odda, jak to mówią, liczy się gest, bo to czy on odda 20% czy 100% wiele nie zmieni, w akcjach charytatywnych liczy się głównie ilość a nie to ile pieniędzy odda jedna jednostka Wink

a Tobie tribler życzę powodzenia w sprzedaży Big Grin i może w końcu się skończy ten offtop i biadolenie.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - tollusiek - 16-07-2015 20:32

Ja tam szanuję Cię tribler za to, że pomimo zysku jaki generujesz bądź będziesz dopiero generował, sprzedając poradnik, masz zamiar przeznaczyć na cel charytatywny. Ale po co wspominasz o tym w nazwie tematu, a następnie w poście, gdzie przedstawiasz w skrócie opis poradnika.
Co komu do tego, co będziesz robił z tymi pieniędzmi, zarobisz i przekażesz część na cele dobroczynne - spoko, ale nie musisz tego ogłaszać całemu światu.
Mimo to jak wspominałem na początku, takich ludzi trzeba szanować, ważne, że w ogóle pomaga, a to, że jeszcze o tym mówi to już jego sprawa.
Co do poradnika, jeszcze biję się z myślami, czy podjąć zakup czy też nie. Od samego początku zaciekawiło mnie pojęcie zarabiania na aplikacji Snapchat.
Pozdrawiam.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Mercz - 16-07-2015 20:34

(16-07-2015 19:58)Pmxq napisał(a):  
(16-07-2015 15:55)Mercz napisał(a):  Oj ja nic złego nie mówie. Tylko taka moja opinia. Sam z poradnikiem orłem nie byłem, okazało się, że jest on ogólnodostępny w innym dziale. Tylko wkurza mnie takie ceny i pisanie "20% na szczytny cel" jakby chciał tak bardzo mu pomóc (rodzinne powody) to by dał z 70% zapewne Wink Bądź chociaż te 50% Wink
Także niech nie zasłania się tymi 20%. Cena to jego sprawa. Tylko po co ten dopisek "20 % na szczytny cel"? To jego sprawa. Będzie ktoś chciał kupić poranik bo wydaje mu się dobry w tej cenie, to kupi, a nie by przekazać te 20%. Co innego, jakby zbierał te 80%, albo i 100% ze sprzedaży z poradników na małego Jakuba.
Nie zasłaniajmy biznesu kimś innym. Jeżeli chce pomóc naprawdę, to przekaże te 100%, bo pieniądze to nie wszystko (zamiast kupić bluzę, to przecież lepiej dać na małego Jakuba)
Cóż mimo wszystko powodzenia w sprzedaży.


oj kolego, masz bardzo ciekawe podejście do sytuacji, z tego co wywnioskowałem to jesteś nastawiony tak " a dostane wypłatke 2 tysiączki to pójde i zaniose wszystko na biedne dziecko " Tongue Chłopak napisał poradnik i chce go sprzedać, to że oddaje 20% ze sprzedaży na rzecz dziecka to jego dobra wola i powinno się to doceniać Wink

poza tym dlaczego chcesz za niego decydować ile % ze sprzedaży ma oddać? Big Grin to jest przecież jego sprawa, jeżeli ktoś bierze udział w akcjach pomocy to sprawą każdego jest to ile odda, jak to mówią, liczy się gest, bo to czy on odda 20% czy 100% wiele nie zmieni, w akcjach charytatywnych liczy się głównie ilość a nie to ile pieniędzy odda jedna jednostka Wink

a Tobie tribler życzę powodzenia w sprzedaży Big Grin i może w końcu się skończy ten offtop i biadolenie.

Tak, to jego decyzja ile % da, ale po co to w temacie? By kupujac podczas przegladania pomyslal "o pomoge Jakubowi i dam mu te 30 PLN, a przy okazji Triblerowi 120 PLN"? Tym ma się kierować przy zakupie?
Koncze ten spam, coz jego decyzja


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - ciastkO - 19-07-2015 00:29

Ktoś z kupujących ma już jakieś zarobki ?


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - bubu234 - 19-07-2015 11:18

Kupiłem poradnik i jeśli mam być szczery - zupełnie nie wart swojej ceny. Wszystkie informacje można znaleźć albo w strefie wtajemniczonych albo na zagranicznym forum. Dołączony program nie działał, sam pokazałem sprzedającemu inny działający program.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - tribler - 19-07-2015 11:22

Już 3 osoby widziałem z zarobkami Smile


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - PETERILLUSION - 19-07-2015 12:53

Mozna prosic w takim razie o wyslanie na PW dzialajacego programu...