Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! (/Temat-Poradnik-jak-zarabiac-na-aplikacji-Snapchat-20-przychodu-na-szczytny-cel-117679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - tribler - 14-07-2015 12:59

Co sprzedaję?

Poradnik, w którym dowiemy się jak zarabiać na aplikacji snapchat.
W poradniku są zawarte porady jak i instrukcja zarabiania.
Dowiesz się krok po kroku jak zacząć zarabiać na Snapchacie Smile

Zawartość Poradnika:
-100 zdjęć gotowych do wysłania
-Program do wysyłania zdjęc z Galerii
-Instrukcja do programu
-SnapChat xxxx
-Filmik gotowy do podpięcia pod suby
-Index.html (Przekierowanie)

Co jest potrzebne do zarabiania?

Wolny czas i telefon z Androidem Big Grin
Możemy też zainwestować w domenę by zwiększyć zarobek.

W ile odrobimy poradnik?

Poradnik można odrobić w 2-3 dni.
Dla zaawansowanych wystarczy 1 dzień Big Grin


Cena:
100zł (dla 3 pierwszych osób)
150zł reszta użytkowników

Poradników sprzedam na pewno mniej niż 10 xD




Z powodów rodzinnych chciałbym przeznaczyć 20% przychodu z poradników na małego Jakuba, z fundacji Iskierka.
Link do niego: http://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/jakub-bizon/

Jakub ma raka wątroby. U siebie jestem wolontariuszem już 2-gi rok, pomagamy w przedszkolach,
w domach spokojnej starości, szpitalach itp. Dlatego chciałbym pomóc też temu dziecku. Bo to przecież nasza przyszłość Smile

Dowody wpłaty na fundację oczywiście zostaną dostarczone, by rozwikłać jakieś niepotrzebne gadanie o oszustwie Smile



RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - poczmail - 14-07-2015 17:59

Zapoznałem się z poradnikiem i cóż mogę napisać, jest on w pełni zgodny z opisem wątku. Metoda bardzo kreatywna, świetnie wymyślona i przy dobrej realizacji zwyczajnie nie da się nie osiągnąć zysków. Zarobki autora możemy śledzić w jego dzienniku pracy, wiec wszystkich zainteresowanych ewentualnym dochodem odsyłam do owej lektury. Przede wszystkim wartość dodaną stanowi tu sam w sobie genialny pomysł na zarobek na Snapchacie. Generalnie odrobienie ceny poradnika powinno być tylko kwestią czasu, zależną od naszego zaangażowania. Od siebie mogę tylko dodać, że mimo dużego zainteresowania limit sprzedaży dobrze by zrobił przyszłym kupującym, gdyż niekontrolowany dostęp tego typu materiałów w rękach Polaków stosunkowo szybko może przesycić rynek. Ale to tylko drobna sugestia, niemniej jednak jeśli chodzi o wartość merytoryczną, jak najbardziej poradnik wart polecenia. Smile


P.S A gest przekazania części zarobków na fundację, w dodatku w tak młodym wieku - chapeau bas!



RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Scientist. - 14-07-2015 18:10

Rezerwuje

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - ClassAxion - 14-07-2015 18:13

Oj nie wiem czy pozniej nie bedziesz zalowal ze go sprzedales Wink


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - daniel42na - 14-07-2015 18:15

Chyba nie ma ceny...


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - selfie - 14-07-2015 18:18

Del- Spóźniony.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - szczygielek - 14-07-2015 18:20

(14-07-2015 18:15)daniel42na napisał(a):  Chyba nie ma ceny...

80% JerkJerkJerk


------edit

rezerwuje jak będzie za poczciwą cene Wink


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - poczmail - 14-07-2015 18:32

(14-07-2015 18:15)daniel42na napisał(a):  Chyba nie ma ceny...

Faktycznie, aczkolwiek autor wspominał mi już o tym wcześniej na PW, więc myślę, że nie jest to powód, by nagradzać go warnem, czy usuwać temat.


Tutaj jest wszelka informacja dla zainteresowanych, więc myślę, że można uznać tę cenę za obowiązującą


Choć poczekajmy do momentu aż autor pojawi się online i sam potwierdzi tę informację.


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - lubiekeppa - 14-07-2015 18:35

Generalnie wydaje mi się że cena za wysoka.
Też zarabiam na snapchacie poświęcając mało czasu ale nie wiem czy to ta sama metoda co twoja.
Więc rezerwuję drugą sztukę !


RE: Poradnik jak zarabiać na aplikacji Snapchat! 20% przychodu na szczytny cel! - Lexiw - 14-07-2015 18:54

Rezerwuję trzecią sztukę.

Wielki podziw za przekazanie części sprzedaży na tak szczytny cel Smile