Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybicie się w świecie muzyki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wybicie się w świecie muzyki (/Temat-Wybicie-sie-w-swiecie-muzyki-117678)

Strony: 1 2


Wybicie się w świecie muzyki - AnnaKa - 14-07-2015 12:59

Witam,

Jako iż pewnie cześć z Was wie, że ostatnimi czasy zacząłem trochę poważniej patrzeć na muzykę jeśli chodzi o moje produkcje. Dla jednych to szajs dla innych petardy każdy ma inny gust ale tym razem nie o tym. Czy są na forum ludzie którzy mieliby pomysł gdzie promować filmy YT by zaczęły posiadać coraz większe grono odbiorców?
Zależy mi na rozkręceniu kanały na YT ponieważ jest on skonstruowany viralnie czyli ruch = reklama reszty social mediów a za tym idzie większa 'popularność'. Z góry mówię że nie mam zamiaru ciąć sobie twarzy ani nic z tych rzeczy. Chodzi mi o wybicie się na rynku muzycznym jako freelancer. Ma ktoś jakieś pomysły?

@[selfie] Wiem że na Ciebie mogę liczyć! Tu mi chodzi o pomoc bardziej związaną z budowaniem rzeszy odbiorców może ktoś będzie miał jakiś pomysł dobry.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - KacperIvD - 14-07-2015 18:28


Club-Life.eu to projekt muzyczny poświęcony kulturze klubowej, niekomercyjnej muzyce klubowej i promocji młodych producentów/djów stawiających pierwsze kroki w muzycznym świecie. Każdego dnia Portal Club-Life.eu prezentuje newsy, eventy, albumy, produkcje muzyczne i wiele innych muzycznych informacji aby zapewnić naszym czytelnikom najpotrzebniejsze informacje klubowej Polski i Świata. Nasza Ekipa to ludzie z doświadczeniem, producenci, dje biorący czynny udział w życiu muzycznym i klubowym co daje nam możliwość pozyskania najświeższych informacji. Dodatkowo wspierają Nas także webmasterzy, graficy i publicyści odpowiedzialni za dział techniczny i redakcyjny Naszego Portalu. Club-Life.eu to nie tylko puste informacje ale także nasze własne spostrzeżenia, recenzje i opinie dotyczące polskiego Clubbingu i branży muzycznej.



Masz tu serwis Wink




Pozdrawiam.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - Haxite - 14-07-2015 19:04

Jeżeli śledzisz wiadomości nt facebooka to zapewne wiesz, że facebook w niedalekiej przyszłości może zagrozić liderowi jakim jest YT. Jeśli nie śledzisz to już wieszBig Grin
W takim razie proponowałbym wrzucać standardowo na YT produkcje, do tego na facebooku również tym bardziej iż FB ma zamiar płacić za filmy jak robi to YT.
Dobrym pomysłem myślę, że będzie skorzystanie również z:


Wybicie się w świecie muzyki - Mikey - 15-07-2015 00:47

Moze warto zwrócić sie do jakiegoś YouTubera z wiadomością, ze moze wykorzystywać Twoja muzykę w zamian za reklamę ? Znam kilku YouTuberow którzy z niczego zrobili hit internetowy Wink


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - AnnaKa - 15-07-2015 15:07

Co do pierwszego serwisu z góry odpada.
Reszta to tak:
Facebook również atakuję jeśli chodzi o promocję wiążę ze sobą social media tak aby powstawał marketing viralny odbijający od siebie różne miejsca. Jesteś na YT zaprasza na FB i SoundCloud, jesteś na SoundCloud to odwrotnie koło się zamyka.
Z jednym YouTube'rem miałem już styczność mianowicie "Gimper" Chłopak zapomniał napisać kto jest autorem Big Grin Swojego czasu dość sporo wyświetleń szło własnie z jego kanału dokładnie ~40tyś.

Jeśli masz jakiś kontakt do YouTube'rów chętnie z nimi porozmawiam.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - Rape - 15-07-2015 15:32

@[AnnaKa] A mógłbyś podać linka do Twojej muzyki wykorzystanej przez Gimpera? Lol

Co do YouTube'rów, jaka minimalna ilość widzów Cię interesuje? Mogę poszperać w kontaktach.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - robinhood666 - 21-07-2015 12:22

Pokaż jakieś przykłady muzyki ??


RE: Wybicie się w świecie muzyki - AnnaKa - 21-07-2015 14:41

Masz na forum temat nawet.


RE: Wybicie się w świecie muzyki - Wiszuu - 21-07-2015 15:11

Nie rozumiem co masz na mysli piszac, ze chcesz byc freelancerem w strefie muzycznej, chodzi Ci o to, ze nie chcesz byc zwiazany z zadna stajnia? jesli tak to bedzie Ci ciezko sie wybic, musialbys wbic sie w trend jak Avicii badz Garrix. Samo dolaczenie do jakiejs stajni np. Monstercat daloby Ci juz duza popularnosc, pisanie do slawnych czy nie wrzuciliby twojego remixu na ich fp tez nie byloby zle. Gdybys doszedl do jakiejs stajni to moglbys wrzucac kawalki na beatport to tez daloby Ci nie mala popularnosc


RE: Wybicie się w świecie muzyki - tomtom99 - 21-07-2015 16:32

Jak freelancer muzyczny to przed wszystkim musisz się pokazać z dobrej strony, a jak wiesz, że jesteś już dobry, a coś mało osób się interesuje to ewentualnie możesz reklamować się choćby na fb, nie samym talentem ludzie się wybijają, czasami trzeba pomóc szczęściu.