Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komputer do gier niskim kosztem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Komputer do gier niskim kosztem (/Temat-Komputer-do-gier-niskim-kosztem-117672)



Komputer do gier niskim kosztem - haha40027 - 14-07-2015 11:18

Witam,

Na wstępie uprzedzę, że czytałem i oglądałem już wiele stron i zestawów komputerowych i im więcej tego czytam tym większy mętlik w głowie i więcej możliwości...

Szukam/chcę złożyć komputer do 2k złotych(może być ciut taniej/ciut drożej) do gier i normalnego użytkowania. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że we wszystko na pewno za taką cenę nie pogram. Ma być po prostu jak najlepszy w takim przedziale cenowym...

I tutaj pytanie czy jest ktoś kto 'siedzi' w temacie i jest w stanie złożyć jakiś komputer albo chociaż doradzić kilka opcji?
Nie ukrywam, że prawie w ogóle się na kompach nie znam i nie chcę się sam za to zabierać, żeby nie wywalić kasy w błoto Smile


RE: Komputer do gier niskim kosztem - Resick - 14-07-2015 11:29

Polecam PurePC-co miesiąc zamieszczają zestawy w określonych przedziałach cenowych.
Link: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_lipiec_2015?page=0,23


RE: Komputer do gier niskim kosztem - zjadamkredki - 14-07-2015 11:31

Zapytaj na forum.pclab.pl w dziale Zestawy komputerowe - tam na pewno Ci pomogą.


RE: Komputer do gier niskim kosztem - Avengens - 14-07-2015 15:45

Ja rok/dwa lata temu złożyłem komputer za 800zł, na którym przeszedłem niedawno wieśka 3 na niskich. Tak więc raczej za kwotę 2k zagrasz we wszystko, ale nie na najwyższych.


RE: Komputer do gier niskim kosztem - tomtom99 - 23-07-2015 15:13

@[haha40027]

Mam nadzieję, że nie za późno na poradę, otóż, jeżeli chcesz maksymalnej wydajności za te 2k to najlepiej brać używki, nie wiem czy masz jakieś części już, ale wtedy cena ci się zmniejsza, bo za 2k to teraz nie można zbyt fajnego zestawu złożyć na nówkach, bo intel ma chore ceny, a brać i3 to trochę kiepsko.


RE: Komputer do gier niskim kosztem - haha40027 - 26-07-2015 20:02

Te ceny tak szybko w dół nie idą niestety. Ale i technika też tak szybko nie idzie, bo teraz składając za powiedzmy ~3k dobre kilka lat pośmiga, przynajmniej tak myślę Smile


RE: Komputer do gier niskim kosztem - promarian1970 - 27-10-2015 13:47

Lepiej kupić komputer i sprzedać go gdzieś na rok. Wtedy najmniej stracisz


RE: Komputer do gier niskim kosztem - Frix93 - 27-10-2015 13:49

Wchodzisz sobie na YT i wpisz moreletv tam masz zestawy do 2000 zł składane przez nich i testowane Smile Sam mam zamiar właśnie sobie taki zestaw kupić Smile


RE: Komputer do gier niskim kosztem - ganixon - 04-12-2015 18:12

Nie znajdziesz tanich i dobrych, możesz pokombinować ze składem na morelach.