Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny kranik (need help) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Własny kranik (need help) (/Temat-Wlasny-kranik-need-help-117624)

Strony: 1 2


Własny kranik (need help) - Arkadio1994 - 13-07-2015 16:03

Witam, myślę nad założeniem własnego kraniku na stronie faucetbox'ie, ale potrzebna jest mi pomoc/porady.

Na początek myślę o jakiejś darmowej domenie i tu pojawia się pytanie: "Gdzie polecacie zacząć?"

Drugie pytanie i zarazem prośba:Czy ktoś byłby w stanie pomóc z edycją plików ze skryptu faucetbox? (w tym też chodzi o dodanie reklam itp itd)

Trzecia sprawa jest głównie do użytkowników takich kraników: Czy pomimo niskich (na początek przynajmniej) cen, byście wchodzili, klikali?

Już tłumaczę o co chodzi co do ostatniej sprawy:
Niestety nie mam zbyt dużo BTC, nawet w sumie nie mam zbyt wiele satoshi (aktualny stan konta wynosi 0.0019 BTC-tak wiem że malutko)
Dlatego na początku myślałem o mniejszych kwotach do zarobku, by troszke się wybić, wzbogacić, wtedy zwiększyć ilość satoshi na stronie i zarazem zwiększyć ilość zdobywanego satoshi

Jaak ktoś by chciał złapać szybszy kontakt ze mną to zapraszam na gg: 10433562
Będe wdzięczny na pomoc, porady itp itd Wink


RE: Własny kranik (need help) - Haxite - 13-07-2015 19:35

Ile proponujesz za pomoc? Koniec końców to ty będziesz miał na tym zysk Lol
Wytłumacz jeszcze wg ciebie "mniejsze koszty" to ile? No i w jakim czasie oczywko.


RE: Własny kranik (need help) - Arkadio1994 - 13-07-2015 19:46

Co do pomocy to myślę ze było b na zasadzie "Panie, dogadamy sie" Big Grin

Mniejsze stawki, cóż...
Na razie mam strasznie ograniczony budżet, przez co myślałem o stawce (na sam początek) 100satoshi co godzine. Tak wiem że to jest mało...
Ogólnie myślałem nad stawkami: 300 (37%) 400(33%) 500(29%) 1000 (1%). Wydaje mi się że małe stawki to to nie są Big Grin
Co do stawki 100satoshi na godzine, cóż, nie wiem przez ile by tak było, jak dobrze by poszło to myślę że tydzień, jak gorzej to wydaje mi się, że pewnie przez pierwszy miesiąc.


RE: Własny kranik (need help) - mikuss - 13-07-2015 19:52

1 - 100 na godz to szkoda stronę otwierać
2 - ja z kranów płacących na faucet nie korzystam i wielką popularnością się one nie cieszą
3 - chcesz mieć cokolwiek to lepsze stawki to podstawa i albo epay, albo wypłaty bezpośrednio na portfel


RE: Własny kranik (need help) - Arkadio1994 - 13-07-2015 19:56

1-100 na godz było by przez pewien czas, tylko dlatego, że potrzebowałbym większego funduszu by zwiększyć ballance.
2-faucet zauważyłem że ma troszke zbyt długi czas oczekiwania na kase, a tak to jest spoko (dla mnie)
3-To wszystko na początek,co potem to sie zobaczy. A co do epay to średnio mi się podoba przez wczorajsze problemy z wypłaceniem...


RE: Własny kranik (need help) - mikuss - 13-07-2015 19:59

(13-07-2015 19:56)Arkadio1994 napisał(a):  1-100 na godz było by przez pewien czas, tylko dlatego, że potrzebowałbym większego funduszu by zwiększyć ballance.
2-faucet zauważyłem że ma troszke zbyt długi czas oczekiwania na kase, a tak to jest spoko (dla mnie)
3-To wszystko na początek,co potem to sie zobaczy. A co do epay to średnio mi się podoba przez wczorajsze problemy z wypłaceniem...

1 na początek zbierz fundusze, potem ruszaj bo ze stawką 100 to zainteresujesz kilka osób może
2 wśród osób zbierających na kranach są na szarym końcu, małe grono się nimi zajmuje i interesuje - jakieś 15% do 20 % ze 100 więc stracisz 80% potencjalnych osób na rzecz 20
3 a wiesz skąd problem ? sądząc po wpisie nie masz zielonego pojęcia ...
jest znowu problem z api blockchain więc stąd problem z wypłatą ....
to nie wina epay, to wina blockchain a to jest różnica


RE: Własny kranik (need help) - Arkadio1994 - 13-07-2015 20:05

Jest też jedna ciekawa sprawa, krany na faucetbox>500 krany na epay=13 Gdyby więcej osób interesowało się epay niż faucetboxem, to nie było by na odwrót ?


RE: Własny kranik (need help) - mikuss - 13-07-2015 20:12

(13-07-2015 20:05)Arkadio1994 napisał(a):  Jest też jedna ciekawa sprawa, krany na faucetbox>500 krany na epay=13 Gdyby więcej osób interesowało się epay niż faucetboxem, to nie było by na odwrót ?

nie ilość kranów a osób na nich jest ważna
na facet nie cieszą się popularnością, już wiekszą liczebność mają te co płacą na xapo


RE: Własny kranik (need help) - Arkadio1994 - 13-07-2015 20:22

Jako użytkownik epay zapewne wiesz i byłbyś w stanie doradzic jakies reklamy, cokolwiek? Bo taka pomoc by się przydała a nie przeciętne polskie marudzenie....
Mały edit:
sprawdziłem sobie faq epay:
Skrypt nie jest podany publicznie Czyli nie jestem w stanie założyć kraniku tam.

Ponawiam prośbę o pomoc z faucetbox


RE: Własny kranik (need help) - mikuss - 13-07-2015 20:41

(13-07-2015 20:22)Arkadio1994 napisał(a):  Jako użytkownik epay zapewne wiesz i byłbyś w stanie doradzic jakies reklamy, cokolwiek? Bo taka pomoc by się przydała a nie przeciętne polskie marudzenie....

nie marudzę tylko wyrażam swoją opinię a to różnica
możesz zwrócić się przez kontakt na epay i dowiedzieć się wszystkiego
epay jest rosyjski ale po ang się komunikujesz bez najmniejszego problemu



na twoim miejscu 1 zgromadziłbym środki, a potem myślał o kraniku bo 100 na godzinę nie zainteresujesz wielu osób bo to szkoda jak mówię nawet stronę na takie stawki uruchamiać a tym bardziej, że płatność na faucet