Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej (/Temat-Ominiecie-weryfikacji-zdjeciowej-117564)



Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - Criss323 - 12-07-2015 15:19

Witam, dostałem weryfikacje zdjęciową. Próbowałem jednego sposobu na jej ominięcie jakim jest robienie screenów wszystkich zdjęć i nazwisk. Trzeba było tak zescreenować 3 weryfikacje. Na 4 weryfikacji miałem porównać zdjęcia z moją "bazą" screenów i jak znajde takie same zdjęcia to poszukać które nazwisko się powtarza i podobno to jest poprawne. W tym problem, że ja za kazdym razem dostaje te same zestawy nazwisk Sad Ma ktoś jakiś sposób na to?


RE: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - erner - 12-07-2015 15:20

Ja mam dawaj na PW.


RE: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - Criss323 - 12-07-2015 16:01

A może coś innego ktoś jeszcze proponuje?


RE: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - ravsk8 - 12-07-2015 20:56

Wyszukaj sobie nazwiska osób pod zdjęciem na innym koncie FB. Dopasuj nazwisko do zdjęć. Podpisz sobie zrobione screeny. Trafisz w końcu na serie z podpisanymi screenami, bo się powtarzają. Konto odblokujesz w max 48. Pozdro
Pomogłem?? Może repucik? Smile


RE: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - Rakim69.rg - 13-07-2015 10:15

(12-07-2015 20:56)ravsk8 napisał(a):  Wyszukaj sobie nazwiska osób pod zdjęciem na innym koncie FB. Dopasuj nazwisko do zdjęć. Podpisz sobie zrobione screeny. Trafisz w końcu na serie z podpisanymi screenami, bo się powtarzają. Konto odblokujesz w max 48. Pozdro
Pomogłem?? Może repucik? Smile
Dobrze mówi Smile

Ps: Są jakieś programy do tego z tego co pamiętam ale nie podam szczegółów bo nie pamiętam juz co jak itd ale wiem że kiedyś były i działały, automatycznie pobierały zdj z Fb i dopisywały Nazwiska do zdj i same szukały tych zdj z Nazwiskiem podczas weryfikacji na FB Smile ale w tym wypadku to już za późno Smile


RE: Ominięcie weryfikacji zdjęciowej - erner - 13-07-2015 10:25

Mam sposób na zabezpieczenie konta w razie wer. zdjęciowej w obu przypadkach wpisywania nazwiska i wybieraniu go. Sposób sprzedaje po 25zł. Pisać PW.