Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów (/Temat-Ciagla-blokada-na-dodawanie-sie-do-grup-i-pisanie-w-nich-postow-117542)



Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - aero2 - 12-07-2015 00:04

Witam.

Gdy dodaje z konta real grupy do konta fejka i wysyłam pierwszy post to od razu dostaje blokadę na dołączanie do grup i pisanie w nich postów.

Nie wiem jak tego uniknąć, może ktoś mi podpowiedzieć co i jak mam robić dokładnie?

Raz mi się udało po dodaniu grup bez blokady pisać, a teraz cały czas mi wyskakują.


RE: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - Kickster - 12-07-2015 00:18

Fejs na ip pewnie Ci dowalil, to moze sie utrzymywac nawet 30 dni


RE: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - Oceniamy - 12-07-2015 00:42

Próbowałeś Hide Ip ?


RE: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - Panix - 12-07-2015 00:54

security kisses polecam do zmiany ip, spróbuj zmienić przeglądarkę, wyczyścić cookies. Najlepiej usuń przeglądarke programem revo unistaller wraz z rejestrami


RE: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - aero2 - 12-07-2015 08:12

Spróbuje CyberGhostem założyć konto, może nie zablokują.
Na Orange mi się udało, a teraz jadę na T-Mobile i już nie.


RE: Ciągła blokada na dodawanie się do grup i pisanie w nich postów - nykkusek - 12-07-2015 10:12

Załóż nowe konto w windowsie, wyczysc komputer CCleanerem, w wierszu poleceń wpisz komendę /flushdns, sprobu działać na IE. Jeśli to nie pomoże to nie wiem co może.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka