Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Shopowy restock pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Shopowy restock pytanie (/Temat-Rozwiazane-Shopowy-restock-pytanie-11754)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Shopowy restock pytanie - Smerfetka - 11-08-2010 12:26

1.W ile schodzi iPad 16GB WiFi na shopowym restocku ?

Pytam bo nie można używac hotkeyów i nie wiem czy bedzie sens na niego polować bez hotkeyów ( Myślę żeby się zakfalifikować do najbliższego restocku shopowego w którym trzeba zarobić 100PTZ w shopie do 16 sierpnia)

2. W firmie Pluss Express co trzeba zrobić żeby mi oznaczyli wartość paczki np. na 10$ bo nie chce płacić cła

Za pomoc daje +


RE: Shopowy restock pytanie - haggard - 11-08-2010 12:29

1. Wolniej niż na generalnym. Jeśli piszesz ręcznie a nawet hotkeye to... za szybko.
2.Masz w poradniku motorniczego, podaje się im "wartość" tej nagrody.


RE: Shopowy restock pytanie - Smerfetka - 11-08-2010 12:33

1. Czyli mam duże szanse na zdobycie iPada wpisując ręcznie dane jeśli bym wbił idealnie na restock ?

2. W jakich godzinach się kampi na restock shopowy ?


RE: Shopowy restock pytanie - haggard - 11-08-2010 12:35

1. Nie, raczej bardziej malutkie.
2. Ostatnie restocki godzina 22-24. Zazwyczaj po podaniu 2x regulaminu restocku.
(w czwartek)


RE: Shopowy restock pytanie - Xanthi - 11-08-2010 13:15

No ręcznie to marne szanse masz... Chyba że masz bardzo szybkie palce ;p


RE: Shopowy restock pytanie - Smerfetka - 11-08-2010 14:57

1.To jakim cudem tak szybko schodzi skoro wszyscy wpisują ręcznie ?

2. Co mi proponujecie ? Żebym na noc polował ? PTŻ mam na wszystko i ręcznie będę all wpisywał. Najlepiej jak najwiekszy PayPal


RE: Shopowy restock pytanie - haggard - 11-08-2010 15:02

1. Hmm.... bo nie wszyscy wpisują ręcznie.
2. Jak się zapiszesz to wiadomo, że trzeba polować, bo szkoda tej kasy wydane. A i pamiętam, że moga ci anulować lub po prostu nie dasz rady zamówić.


RE: Shopowy restock pytanie - Smerfetka - 11-08-2010 16:13

A jakie państwo powinienem wybrać podczas restocku ? I co powinienem wybrać/wpisać w polu STATE ? Pozdro


RE: Shopowy restock pytanie - haggard - 11-08-2010 16:14

United States


State? Stan Smile Wbij w google maps, USA -> wybierz jakiś stan -> miasto w tym stanie -> ulicę (address 1) w tym stanie i tego użyj w formularzu.


RE: Shopowy restock pytanie - Daminn - 11-08-2010 17:39

Jak podczas restocku to raczej Poland a nie US.