Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unibet- kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Unibet- kilka pytań (/Temat-Unibet-kilka-pytan-117537)



Unibet- kilka pytań - tomswi - 11-07-2015 22:08

Witam , chciałem się zarejestować u jakiegoś nowego buka bo bah jest słaby , a bet365 jakoś mi nie odpowiada. Zdecydowałem się na Unibet, ale mam kilka pytań:

1) Jak wygląda u nich weryfikacja danych
2)Jak szybko po przesłaniu dokumentów je weryfikują
3)Jak często cię weryfikują i przy jakich kwotach


Pytania tylko dla graczy Unibet. Dzięki za pomoc Jerk2


RE: Unibet- kilka pytań - ciampek14 - 14-07-2015 21:36

Powiem Ci tak, siedzę w tym sporo czasu i Ci powiem, że nigdzie nie ugrasz tyle co grając na wielu bukach! Bonusu rejestracyjne, bonusy okazjonalne. To na tym się wygrywa!

Weryfikacja jak niemal wszędzie. Wysyłasz skan dowodu z dwóch stron.
Powinni w ciągu 24h ogarnąć
Nie weryfikują. Wystarczy wysłać raz. Przynajmniej u mnie nie trzeba było kilka razy wysyłać.


RE: Unibet- kilka pytań - Artinesse - 24-07-2015 10:55

Weryfikują raz, wymagają skanu dowodu osobistego + wyciąg z banku lub rachunek. Weryfikacja trwa od jednego do kilku dni.

Ja czekam drugi dzień na weryfikacje. Założyłam konto, wpłaciłam depozyt i postawiłam zakład, po czym zablokowali mi konto w celu weryfikacji.


RE: Unibet- kilka pytań - elmadzi199 - 25-09-2018 15:35

Wyciag bankowy + dowod dwie strony . Teraz chyba starczy depozyt .


RE: Unibet- kilka pytań - Patek - 25-09-2018 16:39

odkopExclamation