Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja-Grafika-Strony Www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja-Grafika-Strony Www (/Temat-Weryfikacja-Grafika-Strony-Www-117522)



Weryfikacja-Grafika-Strony Www - erner - 11-07-2015 18:26

Wykonam:

-Logo
-Wizytówki
-Plakaty
-Bannery
-Layouty
-Strony WWW
-Landing Page
-Dowolna grafika
-oryginalne tło i profilowe na FB
-weryfikacja zdjęciowa kont FB (wybieranie nazwisk ) - 10zł
-weryfikacja zdjęciowa kont FB (wpisywanie nazwisk ) - 14zł

-Sprzedam sposób który pozwoli ci zrobić samemu pokonać weryfikację zdjęciową (oba jej przypadki) w mniej niż 10min. (Kroki trzeba wykonać przed weryfikacją aby zrobić ją w 10min samemu bez żadnych ss'ów) - 25zł

-Sprzedam sposób który pozwoli ci obejść weryfikację na dowód ale możliwe że dostaniesz zdjęciową albo telefoniczną - 20zł

-Sprzedam sposób który pozwoli ci zamienić weryfikacje zdjęciową (wpisywanie nazwisk) na weryfikację zdjęciową (wybieranie nazwisk) - 15zł

-Sprzedam wszystkie te sposoby za 50zł.

Płatność: PayPal, bank,


>>Kontakt na PW<<


RE: Weryfikacja-Grafika-Strony Www - erner - 18-08-2015 13:12

odświeżam Wink Nowy cennik!


RE: Weryfikacja-Grafika-Strony Www - Gremquen - 18-08-2015 13:21

Pokaż mi wykonane przez Ciebie Landing Page lub inne strony www Wink


RE: Weryfikacja-Grafika-Strony Www - Gremquen - 29-08-2015 14:48

NIE POLECAM
Dałem użytkownikowi zlecenie na edycje szablonu html/css, więc nie jest to jakaś trudna robota, której powinien się przestraszyć, gdy w opisie ma tworzenie całych stron www.
Dał termin na wieczór kolejnego dnia, potem napisał jeszcze wiadomość nt. płatności.

Wszystko było umówione, ale następnego dnia zero słowa, kolejnego i kolejnego też nic.
Grzecznie poinformowałem, że wystawię mu negatywną opinię, jeśli nie da znać, ale też sobie nic z tego nie zrobił przez kilka dni, mimo, że codziennie jest na forum.

Nie oszukał mnie, ale spowodował, że straciłem masę czasu - nie powierzajcie temu użytkownikowi swoich stron, bo ich nigdy nie zobaczycie.

Pozdrawiam


Weryfikacja-Grafika-Strony Www - yazir - 03-01-2016 01:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.