Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! (/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - smagalaz - 03-08-2016 13:21

(03-08-2016 13:06)ar4 napisał(a):  Czy ktoś wie, czy ten soft obsługuje synonimy?
Np. chcę wysłać opis posta ale z synonimów {a1|a2|a3} itd.

Ściągnij darmową wersję i sprawdź. Ostatnio stworzyłem taką wiadomość (coś typu "mam {ładny|drogi|czerwony} samochód") i niestety wysłało całość - z klamrami i wszystkimi synonimami. Lepiej jednak samemu sprawdzić, bo może coś źle skonfigurowałem.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - ar4 - 03-08-2016 13:31

Przed chwilą testową wiadomość wysłałem i też mam ten sam efekt. Napisałem do autora, może jakoś inaczej są implementowane klamry Smile


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - kajo1995 - 01-11-2016 01:19

Jak sprawdza się program aktualnie ? Czy w programie jest możliwość ustawienia czasu co jaki ma dołączyć do grup ? Czy kont zweryfikowanych nie banują zbyt często przez używanie programu ?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Fejmster - 01-11-2016 13:24

można przelewem kupić licencję ?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - jamroczik - 01-11-2016 16:29

(01-11-2016 01:19)kajo1995 napisał(a):  Jak sprawdza się program aktualnie ? Czy w programie jest możliwość ustawienia czasu co jaki ma dołączyć do grup ? Czy kont zweryfikowanych nie banują zbyt często przez używanie programu ?

Używanie nie ma wpływu, bo masz rózne opcje emulacji, kwestia doboru wspomnianego czasu. Pytanie czy w ogóle działanie na fb ma jeszcze sens dziś.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - kajo1995 - 15-11-2016 19:13

Miał ktoś problem, że program pobierał fałszywe dane dot. ilości członków w grupach i wie jak temu zaradzić ? Wyszukuje mi grupy, które posiadają 50 mln osób, a w rzeczywistości jest ich 1000 lub mniej.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - oglaszam - 15-11-2016 19:42

(01-11-2016 13:24)Fejmster napisał(a):  można przelewem kupić licencję ?
Nie tylko Paypal. Sad

(15-11-2016 19:13)kajo1995 napisał(a):  Miał ktoś problem, że program pobierał fałszywe dane dot. ilości członków w grupach i wie jak temu zaradzić ? Wyszukuje mi grupy, które posiadają 50 mln osób, a w rzeczywistości jest ich 1000 lub mniej.

Tak faktycznie jest z tym problem. Coś facebook pozmieniał. Napisz do autora to poprawi ten błąd.Huh

(01-11-2016 16:29)jamroczik napisał(a):  
(01-11-2016 01:19)kajo1995 napisał(a):  Jak sprawdza się program aktualnie ? Czy w programie jest możliwość ustawienia czasu co jaki ma dołączyć do grup ? Czy kont zweryfikowanych nie banują zbyt często przez używanie programu ?

Używanie nie ma wpływu, bo masz rózne opcje emulacji, kwestia doboru wspomnianego czasu. Pytanie czy w ogóle działanie na fb ma jeszcze sens dziś.

Jasne, że działanie na fb ma sens. Te wszystkie zabezpieczenia antyspamowe na fb bardzo łatwo ominąć. Powiedziałbym, że są one naprawdę proste i bardzo prymitywne. Dzięki takiemu kombajnowi jak Facebook Poster & Scheduler można naprawdę dużo osiągnąć tylko trzeba wiedzieć jak.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - helix - 16-11-2016 01:49

Niech mi ktoś napisze jak zarabiać na facebooku w sub-sms bo próbowałem i mi nie wychodziło


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - oglaszam - 16-11-2016 10:52

(16-11-2016 01:49)helix napisał(a):  Niech mi ktoś napisze jak zarabiać na facebooku w sub-sms bo próbowałem i mi nie wychodziło

Na tym już nie zarobisz. Cała trudność jest w tym aby samemu wymyślić sobie biznes na którym możesz zarobić. Natomiast spamowanie traktuj jako środek do spełnienia założonego celu biznesowego. Idea


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - eextreme - 25-11-2016 16:00

które źródło w końcu jest oryginalne i gdzie kupić?

http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler
czy
http://www.snaware.com/products/facebookposterandscheduler