Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! (/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mikey - 08-08-2015 11:50

Mi działa i działał... Moze Ty cos masz nie tak?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mroczek - 08-08-2015 11:56

Mikey

Czy można kupić program na spółkę , dla 2 osób za jedną cenę?
jak wygląda zakup takiego bota? można płacić paypalem?
czy można korzystać z bota na więcej niż jednym pc?
czy bot jak działa bez problemów? zlecisz np. botu żeby dołączył do 200 grup to dołączy do all itd.?
czy bot posiada mozliwosc zapraszania znajomych ? jeżeli np. zapraszalbym znajomych przez bota do dostałbym jakas blokadę/ bana na fb?


Odp: Facebook Poster - jupp82 - 09-08-2015 09:26

Mi rowniez nie chodziHuh Uruchamiam add new account podaje dane dochodzi do zgody na przekazanie danych i program sie wykrzaczaDodgy Znacie moze minimalne wymagania? Mam XP Sp2 na dosc leciwym Fujitsu z celeronem 1,7.

Tapnięte....


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mounthains - 03-09-2015 18:35

Tutaj macie mistrza poradniki Smile


https://www.youtube.com/channel/UCcQBUP2gfOdn__k0LK9WOuw


Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadac... - Mikey - 06-09-2015 13:37

(08-08-2015 11:56)Mroczek napisał(a):  Mikey

Czy można kupić program na spółkę , dla 2 osób za jedną cenę?
jak wygląda zakup takiego bota? można płacić paypalem?
czy można korzystać z bota na więcej niż jednym pc?
czy bot jak działa bez problemów? zlecisz np. botu żeby dołączył do 200 grup to dołączy do all itd.?
czy bot posiada mozliwosc zapraszania znajomych ? jeżeli np. zapraszalbym znajomych przez bota do dostałbym jakas blokadę/ bana na fb?

Płacisz PayPalem, używać mozesz tylko na jednym komputerze wiec tylko dla jednej osoby i składka nie wchodzi w gre. Bany niestety sa dosyć częste, ale wychodzi moj program o wiele lepszy. Zapraszam na PW... Smile


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - dzejkobs - 11-09-2015 20:45

Kurde.. Czy ktoś wie czemu przy spamowaniu na grupach + swoja domena nie wyświetla się miniaturka z opisem i zdjęciem? Ktoś tak miał? jak to ustawic?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - dzejkobs - 03-10-2015 12:23

Pozwolę sobie odświeżyć temat
Pytanie: jeśli mam program zainstalowany na laptopie a chcę używać go na kompie to co muszę zrobić aby działał? Wink
Ewentualnie co zrobic gdy będę chciał wykonać formata na laptopie ?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mikey - 03-10-2015 13:55

(03-10-2015 12:23)dzejkobs napisał(a):  Pozwolę sobie odświeżyć temat
Pytanie: jeśli mam program zainstalowany na laptopie a chcę używać go na kompie to co muszę zrobić aby działał? Wink
Ewentualnie co zrobic gdy będę chciał wykonać formata na laptopie ?

Jedna licencja odpowiada jednemu PC. Nic nie zrobisz.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - dzejkobs - 04-10-2015 21:07

(03-10-2015 13:55)Mikey napisał(a):  
(03-10-2015 12:23)dzejkobs napisał(a):  Pozwolę sobie odświeżyć temat
Pytanie: jeśli mam program zainstalowany na laptopie a chcę używać go na kompie to co muszę zrobić aby działał? Wink
Ewentualnie co zrobic gdy będę chciał wykonać formata na laptopie ?

Jedna licencja odpowiada jednemu PC. Nic nie zrobisz.

Ahh.. Jak cudownie wyrzucić prawie 200zł w błoto..


Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadac... - Mikey - 04-10-2015 22:33

(04-10-2015 21:07)dzejkobs napisał(a):  
(03-10-2015 13:55)Mikey napisał(a):  
(03-10-2015 12:23)dzejkobs napisał(a):  Pozwolę sobie odświeżyć temat
Pytanie: jeśli mam program zainstalowany na laptopie a chcę używać go na kompie to co muszę zrobić aby działał? Wink
Ewentualnie co zrobic gdy będę chciał wykonać formata na laptopie ?

Jedna licencja odpowiada jednemu PC. Nic nie zrobisz.

Ahh.. Jak cudownie wyrzucić prawie 200zł w błoto..

Dlaczego w błoto?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.