Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shasta Step - Poker Room - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Shasta Step - Poker Room (/Temat-Shasta-Step-Poker-Room-117505)

Strony: 1 2


Shasta Step - Poker Room - BuLa1100 - 11-07-2015 13:23

Poniższy artykuł nie jest sprawdzonym sposobem zarobku, a jedynie dość ciekawym planem pewnego zarobienia oczekującym waszych opinii i komentarzy

Każda osoba grająca w pokera powinna orientować się czym są turnieje Shasta Step , gdyby jednak tak nie było wtajemniczę wszystkich w ten system gry

Turniej Shasta Step Sit and Go
- Jest to zupełnie darmowy turniej
- W ciągu godziny mamy możliwość zagrania w 4 turniejach Shasta Step
- W turnieju wygrywają 2 osoby z 6 , nagrodą są tokeny do 2 poziomu

Turniej Shasta Step posiada 6 poziomów, w 6 poziomie mamy do zgarnięcia już nagrody pieniężne

W poziomie 6 Shasta Step nagrody zgarniają 3 miejsca - 15e - 10e - 5e

Pomysł na zarobienie na Shasta Step
Z racji tego, że turnieje są darmowe pomyślałem o zorganizowaniu pewnej grupy ludzi grającej tak jakby na 1 konto
Zasiadając w 6 przy stole aż 2 osoby wygrają token
Ustawiamy gre pod 2 osoby, zasiadając przy drugim stole ustawiamy grę pod inne 2 osoby i tak ciągle tak aby zebrać kolejno 6 osób posiadających token do Shasta Step 2 gdzie gramy zupełnie to samo w celu uzyskania tokenów do Shasta Step 3

Sam pomysł może być delikatnie czasochłonny aczkolwiek bez przesady
Można grać w kilku turniejach na raz

Oczywiście trzeba by było zebrać większą liczbę osób niż 6, w 6 oczywiście dałoby się zrobić to samo aczkolwiek gra wyglądałaby za bardzo podejrzliwie
Gdyby jednak mieć grupe np 30 osób to grając przy stołach z ciągle innymi nickami zminimalizowalibyśmy ryzyko podejrzenia gry " Teamowej "
Wydawałoby się wam, że grając w 30 to do podziału zostaną grosze z wygranej
Tak , aczkolwiek wtedy tworzylibyśmy kilka stołów na raz i w tej samej chwili wygrywale masę tych kuponów i tak ciagle

Podsumowanie
Co sądzicie o tym pomyśle ?
Sposób ma szansę powodzenia i przy odrobinie zachowania realności gry nie dostaniemy bana ?
Czekam na wszystkie pozytywne i negatywne opinie
A wtedy może zbierzemy grupę chętnych


RE: Shasta Step - Poker Room - seba274 - 11-07-2015 13:58

Według mnie to jest dobry pomysł tylko więcej osób może by się przydało niż 30 i grać np po 4 osoby(ludzie, którzy się znają) + 2 osoby obce, bo po 6 osób znajomych by było podejrzane.


RE: Shasta Step - Poker Room - Golona - 11-07-2015 14:07

Na którym poker roomie są takie turnieje? Bo powiem szczerze, że na william hilu i poker starsie się nie spotkałem, ale w sumie tez nie szukalem Tongue

ps. byl bym chetny


RE: Shasta Step - Poker Room - xTKSD - 11-07-2015 16:24

Chyba everestpoker Smile

Ile planowałeś byś takich sit n' go na dzień-1 euro na głowe za cały turniej to troche nam zejdzie Big Grin


RE: Shasta Step - Poker Room - Juhas - 11-07-2015 17:13

Mogę grać ogram pionków Jerk


RE: Shasta Step - Poker Room - BuLa1100 - 11-07-2015 17:28

Wiele pooker romów oferuje ten turniej
Wiadomo mozna grać w więcej osób Smile
A jeżeli chodzi o plany dziennie to nie wiem, ile się uda,umawiamy się na jakąś godzine, jakis ts i gramy pare godzin Smile


RE: Shasta Step - Poker Room - Mag!c - 11-07-2015 18:45

Również jestem chętny Wink


RE: Shasta Step - Poker Room - studziak - 11-07-2015 18:50

Również mógłbym dołączyć.


RE: Shasta Step - Poker Room - dawid327 - 13-07-2015 01:37

Tylko że takich turków na evereście można zagrać 4 na 24h ...


RE: Shasta Step - Poker Room - Karamber - 13-07-2015 05:06

Mogę dołączyć Smile PW jak coś