Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Humor (/Forum-Humor-120)
+---- Wątek: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek (/Temat-Smiechawa-TV-czyli-Szwagier-i-Antek-117496)

Strony: 1 2


Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - MaLiN - 11-07-2015 11:17

Kojarzycie szwagrów z youtuba? Jeśli nie, to warto obejrzeć ich filmiki Idea






Ostatnio nagrany filmik, sam początek i środek filmu jak dla mnie średniozabawny, ale końcówka na czasie Sex


RE: Śmiechawa TV - czyi Szwagier i Antek - piotrekprorok - 11-07-2015 11:26

Oglądamy Lol każdy odcinek Smile polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali Wink


RE: Śmiechawa TV - czyi Szwagier i Antek - DzejkobPL - 11-07-2015 11:36

Oglądam ich dosyć często. Zaraz biorę się za obejrzenie wyżej podanego filmiku. Lol


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - MaLiN - 11-07-2015 12:31

(11-07-2015 11:26)piotrekprorok napisał(a):  Oglądamy Lol każdy odcinek Smile polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali Wink

Jaki najlepszy odcinek dla Ciebie? Bo według mnie imieniny u szwagra impreza


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - AnnaKa - 11-07-2015 13:17

"Nie ma za co"
Najlepsze wideo to co promuje ich kanał na YT Smile
Ale powiem Wam że na żywo trochę słabi są mimo to filmiki mają naprawdę dobre choć nie zawsze bo czasem przesadzają z klimatem "białostockim"


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - zener82 - 11-07-2015 14:32

raczej monieckim a nie bialostockim


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - kovval - 11-07-2015 14:56

Jak dla mnie najlepsze są "szambo", "ukryta prasa", "wskaźnik szczęścia" i "wesele" Big Grin


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - xavi512 - 11-07-2015 16:10

Również oglądam ich każdy odcinek. Podoba mi się też ich nowa seria "zabawne historie".
Może by tak stworzyć temat dyskusyjny o youtuberach. Osobiście sporo rożnych oglądam.


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - Toskan - 11-07-2015 16:17

Dla mnie to prostaki...ale to tylko i wylacznie moj poglad! Obejrzalem moze z dwa, trzy odcinki...i na trzezwo tego sie nie da ogladac! Juz bardziej 'Ranczo' wciaga hehe


RE: Śmiechawa TV - czyli Szwagier i Antek - xavi512 - 11-07-2015 16:30

Dla mnie Ranczo oglądają ludzie, którzy chyba nigdy nie widzieli jak wygląda życie i ludzie na wsi. Szczególnie irytuje ta ich "wioskowa gadka", a raczej nieudolność. Dla mnie to jest dopiero porażka.