Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupy typu dodam do znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Grupy typu dodam do znajomych (/Temat-Grupy-typu-dodam-do-znajomych-117471)



Grupy typu dodam do znajomych - Criss323 - 10-07-2015 20:22

Siemka, robie sobie fejka na fb ale zaczyna brakować mi stron typu dodam do znajomych. Wyślijcie kilka takich większych albo napiszcie kilka słów kluczowych do wpisania w wyszukiwarkę.


RE: Grupy typu dodam do znajomych - chomik3 - 12-07-2015 09:37

Add Me, Cute or Nah - zagranicznych jest od cholery
A w polskich grupach szukach po "dodaj", "znajomi", "szukam przyjaciela", "randki"


RE: Grupy typu dodam do znajomych - Hubert Oleszczuk - 12-07-2015 09:53

Zawsze możesz też samemu wysłać zaproszenia do znajomych. Ja w ten sposób zdobyłem kiedyś ponad 500 znajomych - nie miałem zdjęcia profilowego, żadnych informacji. Po pewnym czasie ludzie sami zaczęli mi wysłać zaproszenia Wink
Jedynie musisz tutaj uważać by nie przesadzić z liczbą wysłanych zaproszeń - 10-20 na dzień u mnie było ok. Gdy próbowałem z większą ilością, to z reguły Facebook nie był mile nastawiony.