Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał (/Temat-Niby-proste-ale-nikt-o-tym-nie-napisal-117455)



Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - chomik3 - 10-07-2015 17:42

To tak prosty pomysł, że aż dziwne, że go tutaj nie widziałem Wink

Otóż: wchodząc na Google Play co kilka dni mamy nowe gry, wystarczy stworzyć blog z nazwą gry, dwoma lub trzeba tematami w postaci <nazwa gry> hack, <nazwa gry> tips i już.

Warto dodawać nowości w które nikt jeszcze nie gra - po promocji na głównej stronie Google play gry często w kilka dni pobierane zostają kilkadziesiat/kilkaset tysięcy razy. Warto więc już mieć stronę z hackami i tipsami do tych gier Wink

A potem już tylko jakiś firecash czy astrocash i czekać.


Jak zbyt proste lub jeśli było to wywalcie. Jak się komuś przyda lub uzna to za ciekawe to reput Wink


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - Uzumaki92 - 10-07-2015 17:45

Sądzę że na forum tego nie było bo każdy kto siedzi w ppa i hackach o tym po prostu wie Big Grin Dodam jeszcze że nie jest to takie proste bo konkurencja nie śpi Big Grin

Jednakże może są tu jakieś osoby które o tym nie wiedzą xd


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - chomik3 - 10-07-2015 17:47

No czytałem już wiele tematów pokroju "skąd brać nazwy" "skąd nisze", wiec jednak trafiają się osoby które o tym nie wiedzą pewnie Wink
Sporo osób tutaj buszuje, a nuż komuś się przyda.


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - BartekHelp - 10-07-2015 17:49

Wydaje mi się że było to 1-3 tyg temu, ale nie jestem pewien czy tutaj czy to był sen. Ale treść posta bardzo podobna Rolleyes


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - averegen - 10-07-2015 19:15

to są podstawy PPa ktore przekaze w miare dobry mentor Smile


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - AnnaKa - 11-07-2015 12:54

Z tego co wiem jakiś rok temu był nawet temat w którym odbywała się dyskusja na temat w/w sposobu.
Równie dobrze wiem że każdy szanujący się pracownik "internetów" powinien to wiedzieć jednak zgadzam się są osoby które o tym mogą nie wiedzieć jednakże takie rzeczy chyba na ogólnym bardziej się przydadzą. Tam więcej osób może "nie wiedzieć" o tym Smile


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - chomik3 - 11-07-2015 13:34

Spoko, to niech moderator przniesie temat Wink Faktycznie nie ma tutaj żadnej sekretnej wiedzy w zasadzie Wink


RE: Niby proste, ale nikt o tym nie napisał - AnnaKa - 11-07-2015 15:39

W takim razie zgłoszę z prośbą o przeniesienie Smile A tam kto wie może kilka osób skorzysta i da Ci reputy