Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS (/Temat-Dziennik-ScroX-Droga-przez-SUB-SMS-Premium-SMS-117444)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 22-07-2015 09:31

(22-07-2015 08:21)Noozer napisał(a):  Gratuluję zakupu, jednak ja bym się skłaniał do zakupu ONE, a nie 360 Wink
Jednak to twój wybór.


@[Noozer]
Też nad tym się zastanawiałem od jakiegoś czasu, ale kilka spraw przekonało mnie do x360

-Pieniądze
-Ilość gier
-Spora wykrywalność na LIVE

Jak dla mnie ONE na ten moment jest jeszcze bardzo drogi, warto jeszcze poczekać rok może dwa i wtedy zdecydować się na zakup One.
X360 i tak po roku się sprzeda za dobrą kwotę bo ta cena która jest teraz już raczej nie spadnie. Smile


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - morenox - 22-07-2015 11:04

@ScroX Ja to sie przymierzam do nowego kompa tak koło 2k-3k za niego Big Grin No i zbieram na jakiegoś cross'a Huh


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - EpicBlank - 22-07-2015 13:41

Bardzo ładny dziennik, naprawdę, aż się przyjemnie patrzy na czcionkę i kolory :3
Obserwuje, i swoją drogą, bardzo ładny xbox Big Grin


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 06-09-2015 08:48

Dzień 10

Co zrobiłem
  • Generalnie dawno nic tu nie wrzucałem, może dlatego że chciałem popracować w spokoju i wszystko ładnie przygotować, wczoraj udała się ładna dniówka to i się pochwalę - mam taką nadzieję że teraz będę częściej aktualizował dziennik Wink

Zarobek

[Obrazek: Zarobekpn_spnwhrx.png]

Wynik i Cel
  • Zarobek - 283,14 zł
  • Cel do końca miesiąca (czyt Września) - 283,14/2500 zł



RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - misterzelek - 06-09-2015 12:12

Sposoby z poradników ?


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 06-09-2015 13:57

Każde sposoby są dobre - trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - patryk0407 - 07-09-2015 13:48

tu akurat apka Smile


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - AlucyBlue - 07-09-2015 16:13

Aktualizuj częściej, to dobre ćwiczenie na samodyscyplinę, a przy okazji jestem pewien że dajesz niejednej osobie motywacje ^^


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - ScroX - 08-09-2015 17:56

Nie będę się rozpisywał bo jakoś nie mam ochoty Tongue Wrzucam tylko zarobki Tongue

Ostatnia niedziela ( słabo )
[Obrazek: 35cgcvq.jpg]

I dzisiaj ( Mam nadzieję że do wieczora jeszcze kilka leadów wpadnie Wink )
[Obrazek: 2dqvgo1.png]

Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik ScroX - Droga przez SUB SMS & Premium SMS - zjadamkredki - 08-09-2015 18:03

Elegancko ! Big Grin